Skocz do zawartości

[ZLOT] IV Oficjalny Zlot FR.org


n4k5

Rekomendowane odpowiedzi

Pic mozemy zawsze :)

Ostatnio mnie naszlo i o 24 wyjechalem do Poznania bo dawno juz mnie tam nie bylo. Na rynku wyladowalem o 2 z kawalkiem, odwiedzilem ze dwie knajpki i z powrotem w domu bylem cos przed 7 - w porownaniu z Wroclawiem lokale w Poznaniu puszczaja muzyke takze na zewnatrz, wrecz mozna powiedziec, ze panuje swego rodzaju konkurencja, ktora knajpa pusci wieksza ilosc decybeli i (chyba) przyciagnie tym wiecej klientow. Gdybym mial tel do Ciebie Piotrze to moglibysmy sie ustawic.

 

Merytorycznie do tematu napisze, ze niewazne gdzie bedzie zlot bo wszedzie bedzie mozna pojezdzic (nawet u mnie w domu jest taka opcja - od tygodnia lezy gora ciuchow wysoka na metr - podjazd jak sie patrzy) ale grozono mi, ze mam glosowac na Izery bo inaczej bede mial toksyczne odpady z kopalni w detkach wiec coz poradzic... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że na większość ludzi Enduro_me zrobił ogromne wrażenie... mi również się podobał ale bez przesady... w izerach również można nieźle poszaleć i również jest tam sporo trudnych fragmentów gdzie nie jeden użytkownik tego forum miał by problemy z przejechaniem... więc nie rozumie stwierdzenia dyskwalifikacji izerów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...