Skocz do zawartości

[rama] Accent Peak29


wapid

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie składania roweru właśnie na tej ramie,czy nie przewinął się gdzieś tutaj wątek odnośnie kosztów złożenia całego roweru? Jak ktoś ma taki kosztorys to z chęcią bym go zobaczył,o ile to nie tajemnica :)

 

bardzo prosze oto zestaw na Deore:

 

rozpiska1.jpg

 

Obręcze Accenta okazały się 30zł tańsze niż w rozpisce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym złożyć rower na tej ramie i nie wiem jaki rozmiar. Wysokość 181cm długość nóg 88cm. Myślałem o rozmiarze L. To będzie mój pierwszy rower MTB wcześniej miałem rower crossowy na 29" nudziła mnie już jazda tylko po asfaltach, myślałem o rowerze górskim a teraz mi ukradli więc moje poczynania w tym kierunku przyśpieszyły.

Drugie pytanie to czytałem o tej luźnej rurze sztycy, przejmować się tym czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar L przy tym wzroście wydaje się być najlepszy. Nie przejmuj się tą sztycą, zawsze możesz reklamować jeżeli by miało coś latać, z tego co wiem to w nowych modelach jest dużo lepiej niż w tych z poprzedniego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@GhOsTwrc, widziałem rower złożony,właśnie na tej ramie w kolorze pomarańczowo - czarnym i wygląda bardzo ciekawie. IMHO rama ma bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Nie oczekuj od ramy za kilkaset złotych,że będzie perfekcyjna pod każdym względem,bo to nie tędy droga...Dodatkowo, po radach jednego kolegi z forum o geometrii ram,sam zastanawiam się czy nie złożyć sobie na niej roweru.

Zawsze możesz dołożyć dwa lub trzy razy tyle i cieszyć się "idealną" ramą.

pozdr.

R/

 

p.s.Odnośnie składania roweru właśnie na tej ramie,czy nie przewinął się gdzieś tutaj wątek odnośnie kosztów złożenia całego roweru? Jak ktoś ma taki kosztorys to z chęcią bym go zobaczył,o ile to nie tajemnica :)

 

Ja kończe składać koszt już przekroczył 3500 a mam korbe ze starego 26 i przednią przerzutkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar L przy tym wzroście wydaje się być najlepszy. Nie przejmuj się tą sztycą, zawsze możesz reklamować jeżeli by miało coś latać, z tego co wiem to w nowych modelach jest dużo lepiej niż w tych z poprzedniego roku.

 

Ok dzięki za odpowiedź, zamówię L. Co do ceny zamierzam zamknąć się w 3500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj sprzedawcę, jaki wymiar ma dolna miska tych sterów http://www.ultimabike.pl/index.php?p806,force-tapered-polzintegrowane-1-1-8

Jak 56 to będą dobre i tanie.

Ewentualnie GUBbike http://www.goodbike.com.pl/p/66/573/gubbike-stery-tapered-1-5-quot-1i1-8-quot-56mm-2012--stery.html

W tej chwili ich cena jest podobna Astro. Ja swego czasu kupiłem u nich w promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmować sie.. traktować ta ramę jak "auto służbowe". Pęknie to wymienią na nowe ;-)

 

PS. Gekon. Siekierę masz na stałym wyposażeniu ? ;-) Domyślam sie ze przeziębienia nie łapią hehe Jak sie czujesz po czymś takim wsiadając na rower ? Nie ma problemow z dogrzaniem stop Zaje### długo brodzisz w tej wodzie brr. Myslałem ze to trzeba dosłownie wpaść i wypaść.

Edytowane przez madluki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest, lepiej niż na superiorze. lepszy dla mnie może być tylko full 29. co do przeziębień to raz złapało, ale trenowałem i pracowałem czyli nie było najgorzej, przeszło bez leków i zachorowałem najpóźniej z całego biura. polecam takie kąpiele, wszelkie zakwasy, kace itp mijają jak ręką odjął. powrót do domu jest zimny, da się rozgrzać gdy temp jest większa niż -2. gdy zimniej to trzeba mocno uważać.

oprócz zimowych kąpieli polecam filmy: wales, bela-praded 2 i zjazd z caryńskiej też fajny tylko pasek od plecaka w kadrze.

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe - nie nie jestem

zdziwiłem się że po niej ( a raczej z niej) zjechałeś

Kolega był w ubiegłym roku na MTB w okolicach Smerka i mimo że był tylko w pobliżu parku to już mu zwracali uwagę.

 

A wracają do tematu Peak

 

Zakładał ktoś oponę Conti X-King 2.4 do Peaka 2012 ?? ponoć Conti zaniża rozmiary opon w stosunku do tego co deklarują

Szukam czegoś bardziej agresywnego i lżejszego od Gripsterów

 

Na razie wybór padł albo na RoRo 2013 (czkam aż się pojawi SnakeSkin) lub właśnie X-kingi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...