Skocz do zawartości

Umcykowy

Nowy użytkownik
  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia użytkownika Umcykowy

Świeżak

Świeżak (1/13)

  • Od miesiąca
  • Od tygodnia
  • Pierwszy post
  • Conversation Starter

Ostatnio zdobyte

0

Reputacja

  1. Udało się naprawić klamkomanetkę. Problemem była poluzowana śruba z mojej poprzedniej wiadomości. Naprawa była dość prosta - bolec udało się wyjąć kombinerkami, a po naprawie wrócił na swoje miejsce. Samą śrubę potraktowałem klejem do gwintów, mam nadzieję, że już się nie odkręci
  2. Przeanalizowałem trochę filmiki od Ciebie i inne na YT i udało mi się znaleźć, która śruba mogłaby odpowiadać za luz, ale nie wygląda na to, aby Shimano przewidziało jakąś naprawę w tym temacie. Zamówiłem już nową klamko manetkę jak by dokręcenie tej śruby nic nie dało
  3. Cześć, nie jestem w stanie za jednym razem wrzucić 2 biegów, linka została wymieniona na nową oraz wszystko wyczyszczone WD40, brak zmian. Po kilku próbach doszedłem do tego, iż da się wrzucić drugi bieg, ale po wrzuceniu pierwszego muszę delikatnie cofnąć manetkę i następnie nacisnąć ją do samego końca. Po dokładniejszej inspekcji zauważyłem, że jeden z elementów rusza się dość mocno, gdzie podobny element w lewej manetce jest zabetonowany - ten element to jakby cały mechanizm. Czy jestem w stanie jakoś skasować ten luz i czy to może być tego przyczyną?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...