Nie mam pojęcia, możliwe że zmienili cos w materiałach używanych podczas produkcji, natomiast zdziwiłem się na tyle, że przez chwilę myślałem czy nie są to używane pedały po np zwrocie. W każdym razie, trzeba odtłuścić i montować do roweru.
Cześć! Zamówiłem sobie przez internet tytułowe pedały, dziś dotarły. Po wyciągnięciu z pudełka pierwsze co zauważyłem to fakt, że są dosyć mocno upaćkane olejem z zewnątrz. To moje pierwsze pedaly SPD - to taki standard w nich? Tak ma być? Może jednak coś poszło nie tak i przed montażem powinienem je jednak odtłuścić?
Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam!