Skocz do zawartości

Dblski

Nowy użytkownik
  • Liczba zawartości

    13
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia użytkownika Dblski

Świeżak

Świeżak (1/13)

  • Collaborator
  • Od miesiąca
  • Od tygodnia
  • Pierwszy post
  • Conversation Starter

Ostatnio zdobyte

0

Reputacja

  1. Nie mam pojęcia, możliwe że zmienili cos w materiałach używanych podczas produkcji, natomiast zdziwiłem się na tyle, że przez chwilę myślałem czy nie są to używane pedały po np zwrocie. W każdym razie, trzeba odtłuścić i montować do roweru.
  2. Bardzo dziękuję za odpowiedź, tak też zrobię w takim razie. Pozdrawiam
  3. Cześć! Zamówiłem sobie przez internet tytułowe pedały, dziś dotarły. Po wyciągnięciu z pudełka pierwsze co zauważyłem to fakt, że są dosyć mocno upaćkane olejem z zewnątrz. To moje pierwsze pedaly SPD - to taki standard w nich? Tak ma być? Może jednak coś poszło nie tak i przed montażem powinienem je jednak odtłuścić? Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...