Wystaw za 100zł może ktoś weźmie,bo inwestowanie w niego to zły pomysł,czego byś nie zrobił to rama nie pozwoli ci jeździć na tym czymś,będziesz cały czas zmęczony od tej geometrii Ramy.
Bo,Dziś zakończenie roku Szkolnego,i pamiętam doskonale jak byłem kajtkiem i się cieszyłem ze będę,mógł całe wakacje jeździć Rowerem i grać w Piłkę......Dawne czasy. Myślę ze większość nas tak miała co?Zero obowiązków tylko Rower i Piła.
Zobaczymy co to za środek, jak zrobię około 100-200 km i coś napisze.Kupiłem ten olej zupełnie przez przypadek nic o nim nie wiedząc,ale wydaje mi się że może się sprawdzić
https://allegro.pl/oferta/icetoolz-c141-smar-do-lancucha-teflon-ptfe-120ml-9064690044
Czy ktoś stosuje taki środek na łańcuch?Kupiłem właśnie dziś, łańcuch posmarowany doczekałem 15 minut i zauważyłem że wygląda to bardzo ładnie i taki specyficzny bardzo przyjemny dla ucha dźwięk przy zmianie przełożenia.