Skocz do zawartości

Joker86

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    455
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Joker86

  1. Bo,Rzeka Płonka w miejscowości Pomianowo o niewiarygodnej szerokości 150 cm 😃
  2. A gdzie te wodotryski się znajdują?
  3. Bo,Murowany Spichlerz w Radzanowie,koło płocka pozostałości zespołu dworskiego rodziny Hołyńskich.
  4. Który to Rok? Bo nadciąga Ciuchcia.........
  5. Bo,po prostu w Las ......................... Zdjęcia wstawiane z okresu letniego. Wyobraźcie sobie ile będą warte Zimą 😊
  6. Wiadomo że prorytetowa spraw jak sama nazwa nam podpowiada oliwka to ma łoliwić,ale do tego jak napęd jeszcze ładnie wygląda to spoko, IceToolz uważam że ok smaruje.
  7. Ale ładnie to wygląda jej jest czysto,ale niestety się nie da,wszystkie oliwki co testowałem brudzą zaczynam mieć wątpliwości czy istnieje ten złoty środek.... IceToolz Uważam że jest całkiem spoko 200 km najechane i bez pisków trzasków,napęd jak na zdjęciu wyżej,jakieś zanieczyszczenia są 😄😄 Czekam na informacje 😄
  8. Bo,Pomnik Wolnośći Ku Pamięci Żołnierzy z Gminy Staroźreby poległych w wojnie polsko-bolszewickiej w 1920r.
  9. To jest ciekawy rower. Widać że było coś dłubane.
  10. Twoje fotografie głównie opierają się na naszych zachodnich sąsiadach,Mieszkasz na stałe?Czy to jakaś długa wyprawa?
  11. Rohloffa-co to jest?Bo nic mi to nie mówi....
  12. Jestem wdzięczny za podpowiedź co do smarowania że nie ma sensu to co miałem wykonać i ok.😉Tylko troszkę irytuje mnie taka dziecinada.👎
  13. Bo,Dla uczczenia 550 rocznicy Bitwy pod Grunwaldem, społeczeństwo powiatu Płockiego, Żochowo 22 lipca 1961 r.
  14. Żeby myje wszystkie,a jednak nie bez jednego,którego nie mam 😄.Chodzi mi o to aby mniejsza dawkę dać tego czegoś 😄,i dokładnie wytrzeć i zobaczymy co wtedy,ale to tylko eksperyment bo generalnie to całe smarowanie to pastą do zębów bym smarował i bym jechał Nigrinem za 5zł smarowałem tyle lat a teraz mi się zachciało świecić napędem 😉 Szczerze nie wiem co da EKSPERYMENT 😉
  15. Ja teraz planuję zrobić mały eksperyment, smarować co drugie ognisko i dokładnie to wytrzeć.
  16. A co do efektu czystości to liderem jak na razie z tego co stosowałem to Finish czerwony,ale smarować trzeba chyba co 20km,piszczy jęczy itd.
  17. Dla mnie ok.U mnie wszędzie płasko ja nie wachluje prawie wcale 11-32 i daje radę jak na razie.
  18. Postanowiłem zrobić foto,Tak wygląda mój napęd po przejechaniu 200km,sucho,90% asfalt 10% co się trafi Piach itp. Widać na zdjęciu jaki ślad zostaje na palcu po dotknięciu Łańcucha,Widać również kasetę jak wygląda. Jak to oceniacie? Ice Toolz smar teflonowy PTFE.
  19. Moim zdaniem brakuje przy zdjęciach lokalizacji ,bądź czegoś co naprowadzi nas bardziej zapozna z Fotografią. Większość zdjęć to piękna przyroda,która większość chciała by zdobyć swoimi dwoma kółkami.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...