Skocz do zawartości

padamus

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    32
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia użytkownika padamus

Odkrywca

Odkrywca (3/13)

  • Collaborator
  • Od roku
  • Pierwszy post
  • Reaktywny
  • Conversation Starter

Ostatnio zdobyte

0

Reputacja

  1. Sam sobie odpowiem, znalazłem filmik na którym też jest widoczne takie wgłębienie. Przynajmniej wiem, że ten widelec tak ma wyglądać. Pytanie tylko po co coś takiego jest zrobione?
  2. Kupiłem nowy rower Cannondale Trail SL 3. Zakup przez Internet. Może to głupie pytanie ale zauważyłem, że tylny widelec ma wgłębienie. Widać to na zdjęciu. Czy to do czegoś służy, czy też może jest to wada produkcyjna?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...