Skocz do zawartości

mareckiabc

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    403
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mareckiabc

  1. Sam długo rozważałem co kupić i kupiłem FOX Factory 32. Jeszcze myśle co dla żony bo takie tu okazje na SIDy. Czy FOX Performance czy próbować któregoś z SIDów? Ktory będzie najmniej problemowy Select, Select+ czy Ultimate?
  2. A więc Fox Factory kupiony i czeka na montaż. Teraz jeszcze musze wybrać dla żony wspomniany Fox Performance 32 lub Sid SL Ultimate z tłumikiem Charger Race Day?
  3. mareckiabc

    [Manetka] Fox Factory

    Doszukałem się jeszcze, że manetka FOXa może być mocowana systemem ISpec EV do klamki co by mi bardzo odpowiadało. Tylko nie wiem jakie opinie ma sama manetka FOXa. Może ktoś podzielić się opinią?
  4. mareckiabc

    [Manetka] Fox Factory

    Potwierdzisz tylko czy do Foxa te dwie co podałem od RS oneloc i twistloc z ciągiem 10 mm będą pasowały?
  5. mareckiabc

    [Manetka] Fox Factory

    Czyli pewnie wybiorę oneloc lub twistloc. Może jeszcze ktoś podpowie coś.
  6. mareckiabc

    [Manetka] Fox Factory

    Ten uchwyt wydaje mi się dość ciekawy. Kompatybilny z onelock więc powinno podejść i uciąg 10 mm. Dobrze uważam, że będzie pasował? https://www.bikestacja.pl/manetka-blokady-skoku-rockshox-twistloc-full-sprint-remote-lever-p-23563.html Czy ktos ma i mogę liczyć na jakąś opinię?
  7. mareckiabc

    [Manetka] Fox Factory

    Teź właśnie nie chce nic sterczącego, szukam czegoś dyskretnego pod kierownice. Przeglądam w Wolf Tooth i widzę tylko do sztyc manetkę, do amortyzatora nic.
  8. mareckiabc

    [Manetka] Fox Factory

    A jesteś w stanie polecić coś ergonomicznego? Bo ta foxa wydaje mi się dość mocno odstająca i jakoś nie robi dobrego wrażenia na kokpicie chyba ze sie myle? To ma być 2 czy 3 pozcyjna?
  9. Kupiony amortyzator Fox Factory 32 tłumik Fit4. Jaką manetke dokupić? Rower XC tylko z przednim amortyzatorem. Dane amortyzatora po wpisaniu nr seryjnego.
  10. Chyba nie wysylają już za granicę?
  11. mareckiabc

    [Serwis zerowy] robić?

    Świeży zakup więc przed montazem zrobię serwis.
  12. Co to ufać czy nie ufać. Nie wiem czego się obawiać tymbardziej, że zamowienia dochodza bez problemu i wszystko ok.
  13. Kupiłem nowy amortyzator Fox Factory 32 z 2022 roku. Czy przed montażem robić serwis zerowy? W RS czytałem, żeby zrobić a jak jest z Foxami?
  14. W rcz ten sam fox 479 E plus wysyłka.
  15. Przyszło także moje zamówienie z RCZ. Jestem bardzo miło zaskoczony zapakowaniem. Każdy amor owinięty wieloma warstwami foli bąbelkowej, siedziało sztywno. 2 amortyzatory Fox Factory i Performance. Manetka XTR, manetka SLX, przerzutka SLX w woreczkach. Pudło dopełnione papierem. Jestem bardzo zadolowony. Ja płaciłem przelewem na konto. U mnie w statusie też wszystkie produkty były na stanie. Zamówienie skladane 13 grudnia, doszło dzisiaj. Śledzenie bardzo sprawnie. Komunikacja bez zarzutu, nawet w trakcie mailowo zmieniłem adres odbiorcy, odpisali, zmienili wszystko sprawnie. W międzyczasie wymieniłem też kilka maili na które odpisywali.
  16. Evanlite masz limit 110 kg. Ponad 4 k za koła moim zdaniem bez sensu ładować tyle kasy tymbardziej, że piszesz że raczej nie potrzebne Ci takie koła bo i po co.
  17. U Wojczala, trzeba tylko dopytać czy nadal aktualne bo to ceny z zeszłego miesiąca.
  18. Gorzej jak przy odbiorze będzie musiał zapłacić haha to się zdziwi
  19. Tak właśnie to wygląda jak piszesz. Chyba poczta francuska już otrzymała paczkę.
  20. Co do zakupu w rcz zmienił się status na skompletowane i otrzymałem nr przesyłki.
  21. Tak 12s. Są podane wagi na stronie Shimano. Znalazłem też zdjęcia w sieci zważonego sprzętu.
  22. Wymieniam też kasete. SLX 7100 waga 535 gr cena 240 zł lub XT 8100 460 gr cena ok 400+ zł. Jest sens tyle dopłacać? Wpadaja nowe koła, amortyzator i cały napęd.
  23. Zaryzykowałem, zobaczymy co z tego wyjdzie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...