mareckiabc
Użytkownik-
Liczba zawartości
403 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez mareckiabc
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
mareckiabc odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Sam długo rozważałem co kupić i kupiłem FOX Factory 32. Jeszcze myśle co dla żony bo takie tu okazje na SIDy. Czy FOX Performance czy próbować któregoś z SIDów? Ktory będzie najmniej problemowy Select, Select+ czy Ultimate? -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
mareckiabc odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
A więc Fox Factory kupiony i czeka na montaż. Teraz jeszcze musze wybrać dla żony wspomniany Fox Performance 32 lub Sid SL Ultimate z tłumikiem Charger Race Day?
-
Doszukałem się jeszcze, że manetka FOXa może być mocowana systemem ISpec EV do klamki co by mi bardzo odpowiadało. Tylko nie wiem jakie opinie ma sama manetka FOXa. Może ktoś podzielić się opinią?
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
mareckiabc odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
Potwierdzisz tylko czy do Foxa te dwie co podałem od RS oneloc i twistloc z ciągiem 10 mm będą pasowały?
-
Czyli pewnie wybiorę oneloc lub twistloc. Może jeszcze ktoś podpowie coś.
-
Ten uchwyt wydaje mi się dość ciekawy. Kompatybilny z onelock więc powinno podejść i uciąg 10 mm. Dobrze uważam, że będzie pasował? https://www.bikestacja.pl/manetka-blokady-skoku-rockshox-twistloc-full-sprint-remote-lever-p-23563.html Czy ktos ma i mogę liczyć na jakąś opinię?
-
Teź właśnie nie chce nic sterczącego, szukam czegoś dyskretnego pod kierownice. Przeglądam w Wolf Tooth i widzę tylko do sztyc manetkę, do amortyzatora nic.
-
A jesteś w stanie polecić coś ergonomicznego? Bo ta foxa wydaje mi się dość mocno odstająca i jakoś nie robi dobrego wrażenia na kokpicie chyba ze sie myle? To ma być 2 czy 3 pozcyjna?
-
Kupiony amortyzator Fox Factory 32 tłumik Fit4. Jaką manetke dokupić? Rower XC tylko z przednim amortyzatorem. Dane amortyzatora po wpisaniu nr seryjnego.
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
mareckiabc odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Chyba nie wysylają już za granicę? -
Świeży zakup więc przed montazem zrobię serwis.
-
[okazje i promocje] w sklepach internetowych
mareckiabc odpowiedział TheJW → na temat → Sklepy rowerowe
Co to ufać czy nie ufać. Nie wiem czego się obawiać tymbardziej, że zamowienia dochodza bez problemu i wszystko ok. -
Kupiłem nowy amortyzator Fox Factory 32 z 2022 roku. Czy przed montażem robić serwis zerowy? W RS czytałem, żeby zrobić a jak jest z Foxami?
-
[okazje i promocje] w sklepach internetowych
mareckiabc odpowiedział TheJW → na temat → Sklepy rowerowe
W rcz ten sam fox 479 E plus wysyłka. -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
mareckiabc odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Przyszło także moje zamówienie z RCZ. Jestem bardzo miło zaskoczony zapakowaniem. Każdy amor owinięty wieloma warstwami foli bąbelkowej, siedziało sztywno. 2 amortyzatory Fox Factory i Performance. Manetka XTR, manetka SLX, przerzutka SLX w woreczkach. Pudło dopełnione papierem. Jestem bardzo zadolowony. Ja płaciłem przelewem na konto. U mnie w statusie też wszystkie produkty były na stanie. Zamówienie skladane 13 grudnia, doszło dzisiaj. Śledzenie bardzo sprawnie. Komunikacja bez zarzutu, nawet w trakcie mailowo zmieniłem adres odbiorcy, odpisali, zmienili wszystko sprawnie. W międzyczasie wymieniłem też kilka maili na które odpisywali. -
Evanlite masz limit 110 kg. Ponad 4 k za koła moim zdaniem bez sensu ładować tyle kasy tymbardziej, że piszesz że raczej nie potrzebne Ci takie koła bo i po co.
-
-
Gorzej jak przy odbiorze będzie musiał zapłacić haha to się zdziwi
-
Tak właśnie to wygląda jak piszesz. Chyba poczta francuska już otrzymała paczkę.
-
Co do zakupu w rcz zmienił się status na skompletowane i otrzymałem nr przesyłki.
-
Tak 12s. Są podane wagi na stronie Shimano. Znalazłem też zdjęcia w sieci zważonego sprzętu.
-
Wymieniam też kasete. SLX 7100 waga 535 gr cena 240 zł lub XT 8100 460 gr cena ok 400+ zł. Jest sens tyle dopłacać? Wpadaja nowe koła, amortyzator i cały napęd.
-
Zaryzykowałem, zobaczymy co z tego wyjdzie.
