Skocz do zawartości

sssmok

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    41
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez sssmok

  1. sssmok

    [Raidon] Przekładka

    Hmm....z tego rozumiem, że przynajmniej dolne lagi da się zostawić oryginalne z roweru. A o to mi najbardziej chodziło ze względu na malowanie. dzięki w takim razie za podpowiedzi
  2. Witam! Mam od niedawna nowy rower Rocky Mountain z Raidonem 27,5 sprężynowym i chciałbym go wymienić na Raidona Air. Z samą wymianą dałbym sobie radę ale zastanawiam się, czy po przekładce nie dałoby się wymienić dolnych lag na te, które były oryginalnie w rowerze. Chodzi o fabryczny wzór malowania obejmujący ramę i dolne lagi amortyzatora. Moje pytanie jest więc takie, czy dolne lagi w amortyzatorze sprężynowym i powietrznym są ze sobą kompatybilne, a idąc dalej może te amortyzatory w ogóle różnią się miedzy sobą tylko tym, co mają w środku i dałoby się po prostu poprzekładać same kardridże i korki górnych lag. W ten sposób dodatkowo odpadłaby konieczność docinania sterówki i wymiany dolnej bieżni sterów. Jeśli ktoś coś wie na ten temat to byłbym bardzo wdzięczny.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...