tarcze mam nowe, klocki tez - to nowy rower z DSK-913. po prostu prez 3/4 wciskania klamki hamulec 'nie bierze" dopiero w ostatnim 0,5cm i do konca hamuje.
mam ten sam problem, ale serwisant zrobił przy mnie tę procedurę i nic to nie dało - klamka miękka, 3/4 mogę sobie cisnąc i nic to nie daje.
przedni jest ok, z tyłem to myslę ze się zabiję. co zrobić na to?
a jak mial nie przewiać skoro to koszulka ? zakladładam na to kamizelkę softshellową i jest git od 9stopni mozna jechac rano, o ile noc była bez przymrozkow..