Skocz do zawartości

mike78

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    387
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mike78

  1. te lampki za 35zl z Lidla są cos warte czy szkoda zachodu?
  2. psikawka, a ty masz Orkana ? czemu nie korzystasz z gwarancji tylko babrzesz sie z tym sam? :?
  3. dzieki, wymienilem to badziewie na S m395 i jest super!
  4. tarcze mam nowe, klocki tez - to nowy rower z DSK-913. po prostu prez 3/4 wciskania klamki hamulec 'nie bierze" dopiero w ostatnim 0,5cm i do konca hamuje.
  5. odpowietrzanie i zmiane plynu mialem 3 tygodnie temu od tamtego czasu objaw jak napisalem- klamaka w 3/4 nic nie robi..
  6. serwis juz wczesniej zrobił pełne odpowietrzanue i wymiane płynu.. co znaczy "jeśli ta klamka będzie zwiększać skok." ?
  7. mam ten sam problem, ale serwisant zrobił przy mnie tę procedurę i nic to nie dało - klamka miękka, 3/4 mogę sobie cisnąc i nic to nie daje. przedni jest ok, z tyłem to myslę ze się zabiję. co zrobić na to?
  8. a jak mial nie przewiać skoro to koszulka ? zakladładam na to kamizelkę softshellową i jest git od 9stopni mozna jechac rano, o ile noc była bez przymrozkow..
×
×
  • Dodaj nową pozycję...