Skocz do zawartości

Myoma

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    20
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Myoma

  1. Cześć. Mam problem z serwisem elektrycznego Cube. Podrzucam niżej fotki części, które wymieniłem - problem mam z tym większym plastikowym ringiem, który powinien zaczepić się i osłaniać uszczelkę oraz mniejszy ring. Może ktoś podpowie coś mądrego. Pozdr.
  2. Dzięki. Udało mi się odkręcić lockringa, zamówiłem też zestaw do wymiany tego co znajduję się za nim. Mam natomiast problem z wciśnięciem tego oto plastikowego elementu, jak rozumiem najpierw idzie mniejsza część z uszczelką, na nią ten większy plastikowy ring (który właśnie nie chce się wcisnąć). Może ktoś coś podpowie. W linku zestaw i krótka instrukcja montażu. https://sklepebike.pl/pl/p/Zestaw-serwisowy-pierscien-ochronny-lozyska-BDU3xx/2544?gad_source=1&gad_campaignid=22176216186&gbraid=0AAAAAo73akxyRn3-G7imn2V4z9f-Kqhx9&gclid=Cj0KCQjww8rQBhDjARIsAE43KPMsi00MIt7nVHYkFQtRHTLqmvIolxy5c84D6ngM7eT1ubtLlZ3P0IYaAhNMEALw_wcB
  3. Siemka. Potrzebuje pomocy w wyborze narzędzia do odkręcenia śruby ze zdjęcia. Raz mi się udało w chałupniczy sposób (co niestety widać :x).
  4. Dziękuję!
  5. Witam. Potrzebuję informacji, czy jest możliwość dostania zaślepki potrzebnej do blokowania/odblokowywania amortyzatora. Zerknij w załącznik - >>
  6. Siemanko, jestem szczęśliwym posiadaczem owego dwuśladowca. Jako, że nie jestem mistrzem mechaniki rowerowej, proszę mi powiedzieć, czy istnieje tutaj możliwość podniesienia kierownicy? Nie mam czasu, żeby tam grzebać i odkręcać te śrubki, dlatego proszę w razie czego o zwięzłą instrukcję. Pozdro
×
×
  • Dodaj nową pozycję...