Skocz do zawartości

3143k4r2

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    254
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez 3143k4r2

  1. ... złożony na szybko ... człowiek już zapomniał co to znaczy komfort ... wnioski : tytan faktycznie spoko tłumi drgania, Alfine do regulacji, wkurza mnie napinacz ale musi być - ewentualnie wpakuje jakiś ISCG
  2. Ja od X czasu latam na maxxis grifter 2,0 kevlarze . Póki co odpukać 0 gum. Do nowej fury też już komplecik czeka
  3. Pozwole sobie spytać czy ktoś tutaj lata na jakiś stalowych Rondo ? Kusi mnie Bogan.. ale gdzieś z tyłu głowy zastanawiam się czy "gravel" to dobry kierunek itd .. ps może komuś wpadło coś fajnego dużego z tytanu lub szlachetnej stali w oko w dobrej cenie
  4. @rambolbambol polecam się na przyszłość
  5. Chyba się skusze na tą papryczkę, ale na dzień dobry muszę sprzedać KONE UNIT. Nic w niej nie ruszałem od momentu nabycia. Gdyby byli zainteresowani to zapraszam na PRIV. Rozmiar XL odbiór osobisty województwo łódzkie.
  6. To fakt , sam mam problem u siebie z zakupem fajnego amorka. Tu jeszcze dobrze, że ona ma 11 cm ...
  7. A może tak ... https://allegro.pl/oferta/rama-salsa-el-mariachi-titanium-29er-1680g-rarytas-8967201646 ?
  8. Gdzieś tam po głowie chodzi ta ramka Titus Fireline 29" która wisi na OLX Może sprzedać wszystko złożyć rower na tej ramie i wyprowadzić się w Bieszczady ?:) Ktoś miał styczność ?
  9. Odebrałem dzisiaj rower ... Stan bajka ... Poprzedni właściciel miał specyficzną wizję jego budowy. Kierownica założona odwrotnie tj z lewa na prawą , napinacz, kosmicznie duży blat, błotniki itd itd ale to tylko świadczy o tym że nie był katowany ... W porównaniu z Charge Cookerem dłuższa ,niższa i wąska ( tylne widełki) Ruchome haki, możliwość wpakowania widelca tapered, przerzutki ... ogólnie podoba mi się. Zobaczymy co z tego wyjdzie edit - Nawet ten kolor nie jest taki zły chociaż wolałbym cały pomarańczowy albo pomarańczowo-żółty ...ale jak się nie ma co się lubi ...
  10. @rambolbambol Jeśli tylko nie będę brał to dam znać. Cena i rozmiar kusi niestety malowanie czarno pomarańczowe dla mnie chyba jedno z brzydszych
  11. Ja mam 187 i mam możliwość zakupu całego roweru w kwocie zbliżonej do tej co podałeś.
  12. Kona Unit SS 2016 XL - ile warty taki frameset ? Stan BDB i czy jest sens się przerzucać z Cookera ? edit - Nie ukrywam że w Konie martwi mnie wytrzymałość tylnich haków. Podoba mi się opcja wsadzenia widelca ( już wałkowaliśmy ten temat) oraz fakt iż ma dłuższą górną ramę o 2cm
  13. Niestety nie mogę chyba edytować poprzedniego posta więc pisze kolejnego. Dotarły kapcie. O dziwo ... Weszły. Zrobiłem może kilometr ...dziwnie gąbczasto ale krawężniki dziury i speedstopery przejeżdża się inaczej Jutro testy = praca 2 x 12 km. Sprawdzę czy można tym normalnie jeździć
  14. Zamówiłem wczoraj VEE TIRE T-FATTY 29x3.0" TLR 29+ zobaczymy czy mi się zmieści. Jeśli tak to jaki jest komfort jazdy. Będzie OK zostawię, będzie kiepsko oddam i będę szukał innych rozwiązań. @kazafaza myślałem nad wersją 2017 tą niebieską. Był rower do kupienia w fajnej cenie ale póki co rezerwacja.... Z pewnością za Unitem przemawia główka ramy i rozmiar XL który jest długi. Boję się trochę o tylne haki bo nie wyglądają zbyt masywnie. Tak czy siak rozglądam się za czymś fajnym czekając na opony
  15. Póki co nie mam Unita ale gdzieś po głowie chodzi albo jego zakup albo modernizacje mojego Cookera. Za Unitem przemawia szersza gama widelców które można zapakować. W Cookerze jestem ograniczony do widelca max 120mm 29" bo rura 1 1/8". Zresztą i tak ciężko dostać coś fajnego na 120mm bo w większości jest 100mm. A amora chcę bo mam taki kaprys Rozważałem jeszcze wpakowania szerszych opon ale opory toczenia się zwiększą
  16. @akkwlsk bardzo dziekuje za odp :)
  17. Pytanie do użytkowników KONY Unit . Czy da się tam zastosować redukcję sterów aby wpakować widelec Tapered ? Z góry dziękuje
  18. Gdyby to była L'ka byłby już mój
  19. @Eazy jeśli już to L-kę. Wszystko kwestia ceny stanu itd. Nie śpieszy mi się jakoś bardzo. Nie będę jednak ukrywał, że gdyby było gdzieś jakieś WOW to się spręże.
  20. Jeśli chodzi o same ramy to nie znalazłem. Od biedy ten Orange by podszedł https://www.ebay.co.uk/itm/Orange-P7-2016-large-mountain-bike-525-reynolds-steel-hardtail-650b-not-a-crush/302929786066?hash=item468805b4d2:g:RAcAAOSwoM5bzcOZ:rk:2:pf:0
  21. Pytanie - ktoś, gdzieś widział jakąś fajna stalówkę 29er/ 27,5+ z główką tapered jeszcze w dużym rozmiarze ? L / XL ? Szukam czegoś na następny sezon i widzę tam 120-160mm z przodu Od biedy zostanie mi NS BIKES ECCENTRIC Cromo
  22. Frame & Fork : Charge Cooker SS Handlebar: Easton EA70 flat 720mm Stem : Thomson Elite X4,700mm Headset : Chris King NoThreadSet Cranks : Truvativ Stylo 32T Pedals : Darmoor Candy Pro Chain : IZUMI Tires : Maxxis Griffter 29x2,0 Rear Hub : Ns Bikes Coaster Single Front Hub: Shimano Slx Rims : Mavic EN 321 29" Seat : WTB Pure V Seatpost: Truvativ Brakes : Shimano Deore 160mm
  23. Tego ninera dawno bym łyknął gdyby nie fakt, że mała ... https://allegro.pl/frameset-przelajowy-commuter-planet-x-kaffenback-i7631473457.html Chyba dzisiaj weszło na allegrosza
  24. https://allegro.pl/stalowa-rama-on-one-inbred-29-amortyzator-fox-i7590425815.html przyznac sie czyje to i kto ogołocił FOX'a z naklejek ?
  25. Ja się przeprosiłem z Cookerem Frame & Fork : Charge Cooker SS Handlebar: Easton EA70 flat 720mm Stem : Thomson Elite X4,700mm Headset : Chris King NoThreadSet Cranks : Truvativ Stylo 32T Pedals : Darmoor Candy Pro Chain : IZUMI Tires : Maxxis Griffter 29x2,0 Rear Hub : Ns Bikes Coaster Single Front Hub: Shimano Slx Rims : Mavic EN 321 29" Seat : WTB Seatpost: Truvativ Brakes : Shimano Deore 160mm
×
×
  • Dodaj nową pozycję...