Skocz do zawartości

Jurek63

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    952
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    112

Zawartość dodana przez Jurek63

  1. O ładnie to koledze wyszło .
  2. Efekt blur,różnie się go robi .Przeważnie zmiękczasz pędzelkiem,od zewnątrz kadru do środka zmniejszając krycie,żeby było delikatne przejście.Paniał ?
  3. Co do kapcia,to taka przygoda mnie spotkała parę lat temu.Po zakupie nowego rowerku wybrałem się do Dolinki Prądnika co by się z nowym sprzętem zaznajomić.Niedziela była,ładna pogoda,miodzio i maliny .Tuż przed Bramą Krakowską spotkałem dwóch Braciszków,pozdrowiłem po chrześcijańsku,ładnie odpowiedzieli,przejechałem może z 200 metrów i kicha z przodu.No ładnie Boże czuwasz nad rowerzystą.Mądry Jurek wybrał się na lekko,zero dętki,łyżek i pompki.Trza z buta 15 km wracać, a tu cud.Jedzie z drugiej strony chłopak na Focusie,zatrzymał się,zapytał co i jak.Pożyczył dętki,łyżek i pompki,wspomógł dobrym słowem .Wniosek,ufaj Najwyższemu,ale bez niezbędnika już z domu się nie ruszam .A dętkę oczywiście oddałem.Sorki za mały offtop.
  4. A to jeszcze brakuje pastuszków ,ognisk i lecących gęsi .
  5. Bo chmurki na niebie .
  6. Bo na wschodzie płonie cały już świat.
  7. Bo ciąg dalszy Dłubni,w tym miejscu miałem szczęście zobaczyć Zimorodka .Na żywo robi kolosalne wrażenie.
  8. Bo w dolince Dłubni,taka rzeczka.
  9. Bo Cywil przeszkoda,przeszkoda Cywil . Wiatrołom,nie ścięte.
  10. I pięknie że dokarmiałeś,bo o "partyzantów"trzeba dbać,jest ich coraz mniej.
  11. Kurna łabędzie ,bociany deczko inne są .
  12. Bo wczorajszy high voltage i padnięty rower.
  13. Jeśli ten RS ma sterówkę 1,1/8" to wejdzie ,ale masz inny problem.Rockrider jest na v-brekach a amorek ma mocowanie pod tarcze.Czeka cię wymiana przedniego koła z piastą pod tarcze plus zakup przedniego hamulca tarczowego.Opłaca się?
  14. To jest kobieca wersja Stiga ;).
  15. Przycupnęło sobie dziewczę w kąciku warsztatu, uprzyjemnia mechowi robotę rozmową,i pięknie :).
  16. I poległ na poagórku chwały .
  17. Bo " Myślę sobie że,ta zima kiedyś musi minąć.Zazieleni się, ...."
  18. To kurka nie jest śmieszne .
  19. Zgadzam się w 100%,ale i tak jakość zdjęć z smarków poszła mocno w górę .
  20. To super wyszło, i po co lustra,szkła i inne cuda .
  21. Jurek63

    [2018] gripy absoluteBLACK

    Za elitarność się płaci ,takie życie.
  22. Jurek63

    [2018] gripy absoluteBLACK

    Nie no, ładnie podane,a cena?Bo moje od Wąsatego Toma, czerwone,gumowe i z logo TR, też są piękne i pewnie kosztowały ułamek ceny niż te Czarniawe .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...