Skocz do zawartości

Jurek63

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    952
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    112

Zawartość dodana przez Jurek63

  1. Bo to drzewo przyciąga jak magnes.
  2. Sokolica,ale tam już jest inaczej .
  3. Bo z pozdrowieniami dla @shotgun . .
  4. Bo wyprowadziłem go na spacer .
  5. Ty masz śnieg , ja mam smog .
  6. Bo Kanonicza,sobota 8 rano,pusto .
  7. Jest takie subforum https://www.forumrowerowe.org/forum/281-gravelprzełajówki/.Tam Ci poradzą.
  8. Żywiec tu Kraków, jak mnie słyszysz .Na obecną chwilę śnieg po kostki,ale jest odwilż i robi się mamłyga.
  9. Panie Kierowniku, jest zima,to jest śnieg.Takie są odwieczne prawa natury ;).
  10. Bo zaczynamy Nowy Rok.Dolinki w błocku.
  11. No, na lód pod śniegiem nie ma mocnych.Chyba tylko kolce.
  12. Bo jazda w race kingach po śniegu , to ciekawe doświadczenie.
  13. Zimno,zimno. Przynajmniej mi,po powrocie do domu mały łyk "rudej" i już cieplej .A tak serio , to bielizny termicznej nie mam.Starcza koszulka z krótkim rękawkiem,cienka bluza i na górę kurtka.Na dół cienkie getry do biegania i luźne gacie.
  14. Bo dzień się kończy, a trzeba jeszcze do domu dojechać.
  15. Bo Wisła i klasztor na Bielanach.
  16. Bo aż uciekł w krzaki, jak zobaczył, co się dzieje na niebie.
  17. Nie ma za co.Gorzej że od jutra ocieplenie i deszcz, to może się zrobić bagienko po same ośki .
  18. Bo Opactwo Tynieckie się budzi . P.S. Wiadomość dla Kolegi z Żywca,dolinki zamarznięte na kość.
  19. To akurat Lasek Wolski,a w dolinnkach jakoś ostatnio nie byłem.Tudno mi powiedzieć .Mam zamiar się wybrać w niedzielę,to obadam sprawę.
  20. Bo jak mglisto to mglisto.
  21. Bo droga ginie we mgle.
  22. No jest .Panie to był moment ,fociłem co innego a oni się nagle pojawili. To był szybki strzał.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...