Skocz do zawartości

Jurek63

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    952
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    112

Zawartość dodana przez Jurek63

  1. @siemalysy, o Pani Jadzi dowiedziałem się z innego forum rowerowego w lutym 2020.Tam była podlinkowana rozmowa z p.Jadzią https://www.radiolodz.pl/broadcast_posts/58817-bez-roweru-nie-wyobrazam-sobie-zycia-i-radioaktywni .
  2. @KrisK, a p.Jadzia w 2020 przejechała 35 050, emerytka.To tak w ramach motywacji na 2021 .
  3. No jako dojazdówka do tyry to chyba się nada .
  4. Jak jadę gdzieś dalej , to mam zestaw naprawczy, dętka, łatki,klej i łyżki.
  5. A ja po raz enty stwierdzam, że mi powietrze schodzi z przedniego kola, ale mam takiego lenia, że wolę co 3 dni pod kompresor podjechać niż naprawić feler.
  6. @KrisK ,co to za odwłok? Ile ma litrów i czy wodoszczelny on jest?
  7. Bo darz albo i nie darz , oto jest pytanie.
  8. @Kemusi, no nawaliło że Ho Ho .
  9. @KrisK, przede mną przejechał gościu na kelleysie z motorkiem , więc teren rozpoznany w boju . Bo ciek wodny w Puszczy Niepołomickiej.
  10. Bo taka kładka linowa.Gibie na niej.
  11. Wymieniłem łańcuch, jeżdżę na dwa.Dziwne są te srebrno-czarne kmc. Shimano wiadomo, rozkuwacz nowy pin i heja.Te kmc za chiny nie mogłem zapiąć czy też rozpiąć w rękach. Z shimano zrezygnowałem parę lat temu i przesiadłem się na kmc. Kupowałem te niklowane 10x93 , rozpinanie i zapinanie rękami żaden problem. Do tych srebrno-czarnych musiałem kupić szczypce.
  12. Bo ... Królowo Polskich rzek Ty musisz wygrać mecz itd itd .
  13. Bo w drodze na Kolną (tor kajakowy), pierwszy raz tej jesień zmarzłem .
  14. Bo jeszcze jedno i koniec z Dolinką.
  15. Bo między Giebułtowem a Pękowicami.
  16. @KrisK, to srana , zero ludzisków, tylko kilku biegaczy. Dopiero jak wracałem to zaczęli pojawiać się rowerzyści. Wszystkie na żwirołakach, wstyd jeździć na swoim .
  17. Bo Dolinka Prądnika , z wczoraj.
  18. @bazzz , się zabunkrowała .
  19. Się porobiło, z rowerowania przechodzimy w mykologię .
  20. @itr, niewidzialna ręka to także Ty, ekran z bratkiem .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...