Skocz do zawartości

Jurek63

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    952
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    112

Zawartość dodana przez Jurek63

  1. Kolego @kosmonauta80,bulwary są dla wszystkich, A Ty rusz wreszcie cztery litery za Kraków. Tyle fajnych tras, a nie tylko Tyniec i Tyniec 😉.
  2. Wiem że ni regulaminowo post pod postem, ale chciałem napisać że doszedłem do ładu z nową wersją map. Wszystko gra 😀, wystarczy przy planowani trasy kliknąć na ikonkę samochodu i wtedy pokazuje się do wyboru rower, piechur czy kajak. Tak że temat dla mnie rozwiązany.
  3. Bo w Sulęcińskich lasach.
  4. Las Brzask.Krzyż upamiętniający egzekucje 760 osób 29.06.1940 roku.https://pl.wikipedia.org/wiki/Egzekucja_w_lesie_Brzask
  5. Bo miało być łatwo i przyjemnie, czytaj szutry i trochę gruntu. A tu wypych 😁.
  6. @skom25, oni po prostu dużo jeżdżą. Robią sobie wypady po 300 km , tak jak Ty na 100.
  7. @kipcior dam se siana, nie będę się kopał z koniem. @KrisK napisałem opinię w sklepie play,zobaczymy co odpowiedzą.
  8. @kipcior, to wszystko zrobiłem, oprócz sprzedaży telefonu 😛. Zainstalowałem na żony, i ta sama kicha. Co ciekawe, na stronie wszystko działa prawilno, mam wybór między rowerem, kajakiem czy samochodem.
  9. Ludzie zwariowałem 😝. Stary smark padł i na nowego zapodałem mapy.cz. I tu jest problem, jak chcę wyznaczyć trasę to wyskakuje komunikat " z uwzględnieniem ruchu drogowego" jak kasuje ten komunikat to nie mogę wyznaczyć trasy. Jak komunikat zostawiam, to wyznacza dla auta 😂. W wycieczkach po okolicy , to mi apka sama wycieczki planuje , no krew mnie zalewa , bo na starym telefonie takich jaj nie było.Sprawdzam na stacjonarnym komputerze i wszystko ok. Daje planuj trasę , klikam na rowerzystę i już.Kochanieńcy o co to biega.
  10. Bo rower to ustrojstwo ekologiczne, a noga rowerzysty 😃 ?
  11. @elkaziorro, to mi wygląda na ahoj kapitanie 😀.
  12. @Joker86, to Ty jesteś Joker czy Jędruś 😉.
  13. A to zalew w Nowj Hucie 😀, jadąc pod kopiec Wandy zrobiłem sobie pauzę.
  14. Bo jedni mają góry, inni doliny a ja mam wytryski, sorki wodotryski 😁.
  15. Centrum Krakowa nazywasz poza ?
  16. No proste, falowe, róża zielono żółto kwitnie bez 😁.
  17. Od poniedziałku rozpocząłem trening "górski".Kilka razy dziennie atak szczytowy na 11 piętro, bez tlenu 😆. Z każdym dniem widzę postęp w tempie wspinaczki.Czas treningu około 6 tygodni.
  18. Bo w Dolinę Prądnika się jedzie skoro świt.
  19. Bo w drodze do tyry zauważyłem że na Stolarskiej otwarli nowy konsulat.
  20. @Auralis,fajne ale bez roweru byłoby fajniejsze .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...