Skocz do zawartości

Jurek63

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    951
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    112

Zawartość dodana przez Jurek63

  1. Przecież parę postów wyżej napisałem, że mam i jestem zadowolony i to bardzo. Marzocchi to Marzocchi .
  2. Mam ten amortyzator o dwóch miesięcy,jestem zadowolony z pracy i jakości wykonania .Za 650 zl nie da się kupić nic lepszego na powietrze,piszę oczywiście o nowym amortyzatorze.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...