Skocz do zawartości

Jurek63

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    952
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    112

Zawartość dodana przez Jurek63

  1. Puszcza Niepołmicka,zielony szlak w kierunku Stanisławic.
  2. Bo droga prawie bez końca .
  3. Bo dzień się kończy.
  4. Bo trochę się ich gibło.
  5. Bo jeszcze fajne światło.
  6. Bo w Puszczy Niepołomickiej. 01.04.2019 sucho pieruńsko.
  7. Bo jeszcze jedno z Pogórza.
  8. Pojedyncze klatki na wszystkie strony świata .
  9. Bo wieża widokowa w Bruśniku.
  10. Z pociągu wysiadłem w Bogonowicach -Cięzkowicach i niebieskim szlakiem do Przydonicy, a z Przydonicy czerwonym do Nowego Sącza .W Ciężkowicach ominołem Skamieniałe Miasto.
  11. Bo widok na górę Chełm z wieży w Bruśniku. Przed górą jest Grybów , za Gorlice.
  12. @dominikpl72 zdjęcie kapliczki oczywiście pamiętam,ogólnie te okolice są świetne na rower i super pod względem krajobrazu.
  13. Bo kapliczka w Przydonicy.
  14. No na długi weekend majowy ,to może śnieg zejdzie.
  15. Bo jezioro Rożnowskie.
  16. Bo się zagapił na wysokie góry.
  17. No super kadr,jest klimat .
  18. Gdzie rower nie może, tam psa pośle .Pies nie mój,ale fajna bestia.
  19. Bo dwa w jednym.Tyniec i w oddali Bielany.
  20. No,i teraz jest cacy.Porzednie nic nie ważyło.
  21. Coś się porobiło z jakością zdjęcia.
  22. A wiesz że mam takie same skojarzenie.
  23. No wstyd .Już poprawiam .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...