Skocz do zawartości

venom2000

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2 067
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Zawartość dodana przez venom2000

  1. venom2000

    [rama] Accent Peak29

    Co daje zmniejszenie kąta główki? Rama jest zbudowana pod amory ze skokiem min. 100mm,poniżej tej wartości mogą zaburzać pracę całości ale niekoniecznie.
  2. Dzięki Mokry,staram się aby wyszło dobrze i wygodnie dla mnie,amorek wyszukany przez Ukaniexa będzie dopełnieniem całości
  3. Oczywiście iż jest to oryginalny amorek Rs-a ja nabyłem podobnego SIDA z czarnymi lagami,poniekąd słyszałem że ich praca(tych z czarnymi lagami) jest znacznie lepsza niż standardowych,swojego zanabyłem wprost z Austrii,czekam aż dotrze do mnie i szukam jeszcze piasty pod QR15
  4. Ukaszu wiesz że tobie podziękuję osobiście za wskazanie i naprowadzenie na tego amorka i dobrą radę którą mnie obdarowałeś
  5. Dzięki,do całości za parę dni dołączy boski Sid z czarnymi lagami i taperowaną rurą na grubej ośce http://www.aukcjoner.pl/gallery/018053228-1.html#I1
  6. Zapraszam do wątku o Accent Peak 29" i zbudujemy razem nowy dom
  7. Oszczędź sobie czasu i nerwów kup pod ośkę 15 i będziesz miał sztywno,ja właśnie zanabyłem Sida pod 15 i jeszcze tylko piasta do kupna została,sztywność ta sama co w 20-kach a skok można zmienić samemu lub w serwisie tylko odpowiedni amorek poszukaj,na alledrogo znalazłem ostatnio ładną Rebę pod ośkę 15 za 1300 na koło 29" nówka sztuka
  8. venom2000

    [rama] Accent Peak29

    Najpierw pomyśl zanim napiszesz bo to raczej ty masz problem ze zrozumieniem tekstu,wyraziłem swoją opinię a ty wzniecasz się zaraz niezdrowo,złość urodzie szkodzi,jeżeli nie masz wyboru kolorystyki w danym rozmiarze to bierzesz pierwszą z brzegu a jak dla mnie to możesz maznąć sobie nawet na ostry róż
  9. venom2000

    [rama] Accent Peak29

    Rama i tak jest już lekka,jeżeli bardziej ją odchudzą może to mieć oddźwięk w pękaniu ram pod cięższym rajderem,kolory ramy i tak są w niezłe palecie,nie rozumiem ludzi którzy jeżdżą na kolorze,ile to daje do lansu?
  10. venom2000

    [rama] Accent Peak29

    Przestań się dąsać bo nie wypada mężczyźnie To jest moja konfiguracja a twoim zadaniem jest zastanowić się jakiego chcesz amora i jakiego rozmiaru ramy potrzebujesz oraz obliczyć sobie ile cię wyniesie całość złożona na moich częściach ewentualnie ze zmianami z twojej strony Rozmiar ramyM RamaAluminium T6061 WidelecRS Recon Silver TK SA 100 29" Blk Tylny amortyzatorbrak KierownicaFSA 720mm MostekBoplight 90mm bez wzniosu SztycaBoplight 400 SiodłoWTB Pure V PedałyTime ATAC XC 2 ManetkiSHIMANO ALIVIO M410 DEORE SL-M530 prawa 9rz Przerzutka przedniaShimano Deore LX FD-T660 Top Swing 3x9 Przerzutka tylnaSHIMANO DEORE RD M591 HamulceSHIMANO BR-M 485 Olej mineralny Dźwignie hamulcaShimano BL-M 485 Kaseta/wolnobiegSRAM PG 950 9sp ŁańcuchConnex/Shimano XT HG 73 KorbaSHIMANO FC-M 610 42/32/24 SuportAccent PRO HII ObręczeMAVIC A317D 32H 29" oraz ACCENT AIRPLANE 29" PiastyNOVATEC,Boplight SzprychyDT Swiss,CN Spoke OponySpecialized GROUND CONTROL 2.10x2szt. DętkiCONTINENTAL,MAXXIS,Kenda Rogi-- Linki/pancerzeShimano Zacisk sztycyBoplight Top CapDartmoor Astro SteryAstro Dartmoor GripyESI zielone
  11. od obwoźnego kramiarza zza siedmiu gór
  12. venom2000

    [rowery] 29er do wyścigów

    Co ty piszesz? Uderzyłeś się w głowę? http://www.trekbikes.com/pl/pl/
  13. venom2000

    [rama] Accent Peak29

    Pisałem o nowym Alivio dedykowanym pod 29"
  14. venom2000

    [rama] Accent Peak29

    Sądzę że pod tą ramę na budżetowe rozwiązanie można dać nowe Alivio właśnie z napędem 40-30-22 na sztywnej osi
  15. Wchodzę,paczę,paczę i paczę,a tutaj co? Same pierdalamenty o dupie Maryni i jej warkoczykach foty mnie tutaj dawać bo ślepia nakarmić muszę maszynkami a gorzkie żale to se do kościoła zostawcie ze starymi babkami uprawiać Anarchy kolego serdeczny szacun za twe słowa ale świata sam nie zbawisz,zawsze znajdą się tacy co mają w swym poważaniu opinię innych i narobią dziadostwa za które dostaną inni Moderatorzy patrzą i załamują swe litościwe dłonie w które wylewają łzy żalu i smutku pacząc na te babole Kupiłem dwa trole i idę je teraz nakarmić,cza na paluchy uważać bo pokąsać mogą
  16. venom2000

    [rama] Accent Peak29

    A to dziwne że wam Top Swingi nie pasują bo ja mam Deore LX z TP i wszystko gra na 3 blatach
  17. venom2000

    [rama] Accent Peak29

    Jest sens Da radę Wyjdzie wagowo A ile masz wzrostu??
  18. venom2000

    [rama] Accent Peak29

    Rama PEAKA jest zbudowana pod amory o skoku 100 mm,mniejsze lub większe skoki mogą upośledzać geo ramy i prowadzić do niepożądanych efektów (czytaj "gleba")
  19. Plecak wisi na barierce jak widać na załączonym obrazku popraw oparcie w fotelu lub kup fotel z podparciami na ręce dawaj lepiej fotę swojego bajka bo pewnie gdzieś wypełzłeś z nim ostatnio tylko siedzisz cicho i nic nie wstawiasz
  20. pewnie masz krzywy kręgosłup albo zdejmij plecak
  21. Ta jasne mój Mikuś to rasowy samiec wychodowany do poskramiania gotowców sklepowych,kocha naturę,błoto i ma duszę romantyka
  22. Czegoś tutaj nie rozumiem czemu są te okropne fotki kartonowców wystawione na widok publiki by oko ichniejsze zniesmaczały zamiast namaszczać widokiem w pięknych okolicznościach natury? A w ogóle to dlaczego mój Mikuś jest taki czysty a wasze brudne aż kipi z nich? Jutro to zmienię a bynajmniej postaram się to zrealizować i przeciągnę się po jakimś błocku bo już dawno nie byłem upodlony w piachu,błocie i pocie A tutaj to w drodze po Łaciate byłem
  23. venom2000

    [rama] Accent Peak29

    Dartmoor Astro ma u mnie w górnej części rury sterowej prześwit ok 2-3 mm ale w żaden sposób nie upośledza to jazdy
  24. venom2000

    [rama] Accent Peak29

    chciałbym widzieć jak mleko uszczelnia ci oponę kiedy ją rozetniesz nic skuteczniejszego od dętki nie masz załatasz,wymienisz i jedziesz dalej a z rozciętym tubem mleko bryzga na wszystko i idziesz pieszo do domu Andys rozwiązanie dla ciebie na 28 szprych prosto od DT http://www.dt4you.pl/533d-disc-6043-rpe53329p28s206043-p-1805.html?osCsid=28bf68291f289fcef7dbc9cb15d5f4bf jeden z chłopaków na forum składał na nich koła i chwali je sobie i nie sugeruj się numeracją na fotce bo wartość rzeczywista to 622x22 a nie 650B
×
×
  • Dodaj nową pozycję...