Skocz do zawartości

venom2000

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2 067
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Zawartość dodana przez venom2000

  1. venom2000

    [rama] Accent Peak29

    Napisałeś jaki rozmiar chcesz opchnąć ? W tym co napisałeś to bardzo istotne a żadnego info nie ma jaki masz rozmiar ramy do sprzedania,czemu nie spytałeś nas zanim kupiłeś? Takie są efekty bycia Zosią samosią zamiast najpierw zapytać ludzi EDYTKA do poprzedniego postu na tyle jest guma 29"x2.3 i co zalecam zanim założycie oponę na tył to wyczyścić ją z wąsów bo inaczej pięknie wytrze wam lakier do żywego amelinium
  2. Nabiał fedrowniku jeden,wyloześ na góre wreszcie? Rozbudujcie bazę najnerów o użytkowników forum plus więcej testów odzieży bo wiadomym jest że na golca nie pojedzie w maratonie albo na szlakach,testy kasków,no i wagonik wungla dla mnie poprosza
  3. venom2000

    [rama] Accent Peak29

    Na przodzie mam 2.10 a na tyle 2.25 WTB Stout z wielkimi klockami i miejsca full
  4. Tylna zmieniareczka RDM 593 Dyna Sys
  5. Nie ma się co obrażać i gniewać,to tylko wysunięte spostrzeżenia i zarazem prawdziwe,zbyt mocno wysunięta sztyca i spora waga dają sporą dźwignię w tym miejscu i często pękają ramy wtedy,ramka sama w sobie ma dosyć ciekawy wygląd ale zawsze lepiej brać sprawdzone ramy niż strzelać w coś co ma znikomą sprzedaż jaho84 musimy się ugadać jak się zrobią cieplejsze dni na jaki wypadzik jak będę w mieście ze swoją maszynką
  6. No i co robaczki? Pomysły wam się wyczerpały na ładne fotki waszych bajków bo pogoda dopisuje chwilowo i można coś cyknąć w trakcie jazdy
  7. venom2000

    [rama] Accent Peak29

    To zależy co się trafi,malowanie ogólnie jest zdecydowanie lepsze niż poprzednie roczniki ale i nowe mają błędy malarskie,ogólnie lakier jest dobry i wytrzymały a niedoróbki są mało widoczne
  8. venom2000

    [Rower] do 3500zł.

    Może Kellys 650B Thorx10 http://www.kellysbike.com/pl/rowery-2015/gorskie/hardtail-27-5/thorx-10#.VKh46dKG8rU
  9. No właśnie to "Tylko blokada w głowie",a prawda jest jedna "Puść ten cholerny hamulec!!",nie napinaj ramion i ciała niech to wszystko będzie luźne,stań na pedałach ugnij lekko kolana aby całe ciało mogło balansować swobodnie,cofnij tyłek lekko za siodło i jazda,co do kierownicy"szeroka kierownica sprawdza się właśnie na zjazdach bardzo dobrze",u siebie mam 720 a zmieniam na 760 aby zwiększyć stabilność w zakrętach i zjazdach oraz poprawić jeszcze bardziej pracę amortyzatora. właśnie regulacja ramy pod jeźdźca polega na ustawieniu sztycy,siodła,mostka,kierownicy,długość ramion korb,wielkość ramy i jej geometria jest inna dla każdego jednego z nas
  10. venom2000

    [rama] Accent Peak29

    Widzę że niektórzy walczą o ekstremalne doznania z dużą ramą Czy nie szkoda wam swojego zdrowia które możecie stracić przez swoją głupotę robiąc takie myki z dużymi ramami?
  11. 2 x koszyk na bidon Elite Cannibal 2 x bidon Elite Corsa Racing Koszulka z długim rękawem z Decathlonu wersja zimowa za całe 30 zeta plecak z bukłakiem Camelbak Rogue 2L za 150 zeta dzięki okazji wyprzedażowej Kask Catlike Leaf
  12. Sklep MSBIKES Zakup kasku jednego dnia rano na drugi dzień przed południem paczka u mnie dowieziona przez kuriera sklep na PLUS Z Hadronsportem to dziwna sytuacja skoro nic się nie dzieje po zakupie,kupowałem u nich niedawno piastę i wszystko było OK
  13. venom2000

    [Rower] do 3500zł.

    http://allegro.pl/corratec-super-bow-29-3x10-germany-jakosc-i4924543356.html http://allegro.pl/rower-29er-cross-big-foot-18-sram-x7-hydra-kross-i4947188503.html http://allegro.pl/rower-29er-silverback-vida-2-slx-tapper-wyprzedaz-i4934359059.html http://allegro.pl/rower-29-silverback-sola-2-xt-recon-air-wyprzedaz-i4951756940.html http://allegro.pl/rower-mtb-mongoose-tyax-expert-29-deore-hayes-i4895577155.html http://allegro.pl/rower-corratec-x-vert-29-04-gent-bk17033-wyprzedaz-i4892364341.html http://allegro.pl/rower-orbea-alma-h70-29-m-mtb-promocja-i4865231511.html http://allegro.pl/ktm-ultra-flite-29-2014-i4945324340.html
  14. Panowie!! Wspaniałe szerokie gremium,nalepki znikną,sztyca dostanie czarny kolor,koszyczek zostanie zmieniony na kolor biały aby było do kompletu czyli czarno na białym i biało na czarnym,latarka jest z serii limitowanej ale będzie druga czarna
  15. No to jeszcze na Nowy rok zapoczątkować trzeba [/url]
  16. Niestety ale nie Reklamuję Polską myśl i produkt mimo iż jest robiony za Wielką Wodą
  17. To jest rama dla osoby o wzroście jaki podałeś http://allegro.pl/rama-accent-mtb-peak-29-l-bialo-czarna-i4915484779.html Nie patrz na niebanalne gięcia bo możesz się przejechać na tym,Peak ma sprawdzoną geometrię i znajdziesz o nim mnóstwo informacji na tym forum
  18. venom2000

    [rama] Accent Peak29

    Brać nie myśleć Rama będzie dobra
  19. venom2000

    [rama] Accent Peak29

    Jeżeli masz taką możliwość to brać ja mam u siebie Sida i jestem bardzo zadowolony
  20. venom2000

    [rama] Accent Peak29

    Sądząc po twoim wzroście to ważysz ponad 90 kg więc te DT Swissa odpuść sobie,najlepszym rozwiązaniem są taperowane i na QR15,jeździłem na zwykłym widle bez taperowanej rury sterowej i z QR9 po zmianie na QR15 uzyskałem sztywność i większą efektywność jazdy bez bujania przodem i wrażenia że koło jest z plasteliny
  21. venom2000

    [rama] Accent Peak29

    Jogi z siodłem mam podobnie,wysunięte do przodu a mostek możesz zawsze zamienić na dłuższy,zastanawiam się nad kupnem szerszej kiery 760 obecnie mam 720 jest nieźle ale na szerszej będzie jeszcze bardziej sterowny i muszę zmienić ramiona korb na krótsze ze 175 na 170. Mam 175 cm i ramę "M"-kę,żadnych problemów nie odczuwam,rama jest idealna dla mnie,ale nie naciskam na to abyś kupował ją skoro masz mieszane odczucia jak wielu wcześniej którzy jednak kupili i są bardzo zadowoleni Zdjęcie z ramą "M"--Moje zdjęcie http://www.forumrowerowe.org/gallery/image/16338-2014-04-12-525/
  22. venom2000

    [rama] Accent Peak29

    Jeżeli nie rośniesz już to tak jak napisał wyżej jogi109,ta długość nogi chyba źle zmierzona została,stań na boso i mierz od krocza do ziemi,osobiście mam 175 cm i ramę w rozmiarze "M" ze sztycą 400 i mostkiem 90 jak dla mnie jest prawie idealnie bo muszę dać sztycę z offsetem i krótszy mostek wtedy będzie gites
  23. venom2000

    [rama] Accent Peak29

    Do tej ramy są albo budżetowe stery Accenta lub Dartmoor Astro(droższe ale bardzo trwałe i wytrzymałe plus kolory) to są złe stery ! Poprawne stery do tej ramy : http://www.synkros.pl/product-pol-4268-Stery-Dartmoor-Astro-.html dla ciebie rama XL,krótszy mostek ale najpierw przymierz ten który masz,sztyca z offsetemAmorek możesz dać jaki ci najbardziej odpowiada ale Reba będzie dobrym wyborem lub : http://allegro.pl/amortyzator-suntour-epicon-rlr-cw-29-bialy-i4892156231.html http://allegro.pl/amortyzator-rockshox-rebarl-29-tapered-lemonbike-i4908092989.html http://allegro.pl/rock-shox-reba-rl-100-mm-29-1-1-8-nowy-disc-i4933086822.html http://allegro.pl/rock-shox-reba-rl-100-mm-29-tapered-nowy-disc-i4931523048.html http://allegro.pl/suntour-epicon-rlrc-disc-amortyzator-przod-tapered-i4928901942.html http://allegro.pl/widelec-mtb-29-manitou-tower-expert-i4932306079.html Gdybyś był zainteresowany kupnem amorka EPICON proponuję zwrócić się do kolegi z forum o nicku ACTIVIA i pewnie dostaniesz jakąś zniżkę u niego
  24. Wszystko to samo z delikatnym retuszem,ale rozwodzić się nad tym nie będziemy tutaj bo to nie temat do rozmówek o cioci Marysi
  25. Tak,podobnie jak 29" to nic innego jak 28"
×
×
  • Dodaj nową pozycję...