Skocz do zawartości

Sansei6

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4 898
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    220

Zawartość dodana przez Sansei6

  1. Bo leniwa sobota się toczy
  2. Bo już prawie widać... weekendzik
  3. Bo autostradę budują
  4. Uff to ja nie jestem kolarzem.... może rowerzystą?! Ale cały rok mam na moim MTB pełne błotniki. Nie lubię jak mi błoto w pysk leci czy cieknie po plecach i zadku 🤪
  5. Bo jeszcze trochę truskawek
  6. Bo polskie drogi 😜
  7. Bo koniec weekendu
  8. Bo zielone i rośnie na jesieni
  9. Kurcze, a wystarczyłoby by przesunąć budowę o góra 100m na zachód, albo i mniej
  10. Bo jesień, a kwiatki kwitną
  11. Jakaś późna truskawka?!
  12. Kurcze wczoraj 40 km i spoko, a też było ciepło dziś fakt, że ze sporym wmordewindem i też cieplutko ale 15 km okazało się jakoś bardzo ciężkie
  13. Bo w tym roku strasznie późno
  14. Oglądałem taki tylko czarny, ale mój stary wave ceptor, jeszcze działa, ciekawe jak pasek, ja obecnie mam metalowy, wcześniej w innych zegarkach wszystkie plastikowe paski padały po roku, ponoć taki mam pot... Żeby nie było, że bez Rover'a 😉
  15. No przecież Rover 😜 Mega, choć szkoda, że bez LR
  16. Trochę pojeżdżone z młodymi, potem trochę dłubania przy jego rowerze, odtłuszczanie hamulców, poprawa linek, przewodów, ustawienia ośki tylnego koła, poprawą błotników, wysokości siodełka, zdjęcia niepotrzebnego już mocowania zapięcia linki itp...
  17. Bo choć asfalt, to można jeszcze szutrem
  18. Bo jakoś tak spokojnie i z górki teraz
  19. Bo znowu gorąco i do cienia
  20. Bo też pod górę 😜
  21. Bo biję pokłony przed z Hexem
  22. Co by tu.... może krótkie wspomnienia z tzw wakacji, które zresztą jak prawie cały ten rok jest pod znakiem spełniania marzeń moich i także moich najbliższych
  23. Po ciężkim dniu w pracy nie ma jak rowerem w las...i jeszcze regulacja przedniego hamulca by brał tak jak lubię ostro i niemal od razu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...