Skocz do zawartości

Sansei6

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4 901
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    220

Zawartość dodana przez Sansei6

  1. Tańsze i lepsze, kto by się nie pokusił Ciekawe ile za patent?
  2. Bo podspodem był lód... po mimo ponad 3 cm śniegu, było naprawdę ślisko.... spokojnie staw miejski zamarznięty niemal do dna
  3. Z wyprawy spełniającej marzenia mojego syna. Siedlce, przy słynnym "Jacku".
  4. Dziś jakieś 10 km przy niemal -10 C i spełnione marzenia młodego, który juz dawno chciał pojeździć rowerem po śniegu
  5. Dziś ledwo -7 C i pięknie słonecznie budził się dzień i bez wiatru, to przed pracą pokręciłem trochę więcej, a tu mojemu Hexowi tyle wskoczyło...
  6. Czyszczenie i smarowanie napędu, kurcze chyba niedawno to robiłem Pogoda za oknem niby ok, tylko, że obok słońca silnie wieje, no i obowiązki rodzinne, cóż dziś chyba nie pojeżdżę Za to też ciekawa dyskusja na temat odśnieżania ścieżek rowerowych w moim mieście na oficjalnej FB, podzielałem się, liczy się?!
  7. Wow gdzie taka ścieżka? Długa?
  8. Dzięki, dziś jeszcze bardziej biało, a w tej chwili cały czas sypie Świeżutki puszek
  9. Bo po świeżym białym, już bez mgły
  10. Roboczy standard w pieknej mgle i jeszcze po białym... jutro mozę dosypie świeżego
  11. Białego coraz mniej dziś nostalgicznie do pracy jeszcze łapiąc go jak najwięcej.. po południu w jego nielicznych padających płatkach... na szczęście jest jeszcze szansa, że jeszcze dosypie
  12. Nie wspominając o robactwie w ciepłych warunkach
  13. Dziubek Cieszyłem się właśnei białym, to jeden z celów wyprawy. Michalski Co do lampy to rowerowy Mactronic Tripper BPM 600L. Na tych fotkach na najsłabszym trybie świecenia
  14. Bo po pólnocy... i nie pożeglujesz, bo zamarzło
  15. I nie usiedziałem, skorzystałem z braku wiatru i jeszcze troche ponad 10 po białym i nie co po lodzie... jakoś pusto wszędzie
  16. Bo jeszcze przed północą, a ja ruszyłem zobaczyć jak powstają nowe ścieżki, piękne białe
  17. Dziś póki co roboczy standard po białym... ale korci mnie jeszcze nocna wyprawa po białym
  18. Hydrauliki? U mnie dziś -9°C ale bez wiatru, że słoneczkiem super, wszystko w takim zamarzniętym bezruchu... Na powrocie zauważyłem, że wyleciał mi kolejny odblask w pedale, pewnie przez mróz, bo nie szalałem zbytnio terenowo, no ale wibracje na zamarzniętych błotach... To teraz w piwnicy zdjąłem pozostałe 2 odblaski.
  19. Dlatego ja ustawiam sobie na mrozy optymalny bieg i nie ruszam przerzutek. Lepiej ciut lżejszy niż za cieżki "bieg" i jchać ze spokojnym oddechem przez nos. Dzięki Lezia... Cóż mój rekord to -23 C ale to było kilka lat temu, nie było wówczas takiego zimnego wiatru...
  20. Choc u mnie rano było tylko -8C, to taki zimny północny wiatr, że dzis droga do pracy autentycznie bolała, nie tylko że poniedziałek.. ale zimniej niż przy -20C ale bez wiatru...a jeszcze po jednym z hamowań przyblokowała mi sie klamka od hamulca i dopiero się cieżko jechało.. ale udało sie odblokować... dzisbyło hardkorowo, nie mówiac o świeżym śniegu i lodzie
  21. Uuu nieźle... Ja dziś walczyem z wiatrem, chocdo pracy o dziwo było glównie z wiatrem... a powrót bardziej pod... ale po pracy to co tam A wieczorem, w końcu czyszczenie i smarowanie napędu oraz amortyzatora.... Jakoś tak szybko łańcuch mi pozłociał... ale już wraca do srebra
  22. Jutro bedzie wiało mocniej, ja tam po weekendzie byłem tak stęskniony za rowerem, że ani wiatr, ani padajacy poziomo deszcz mi nie przeszkadzał... najprzyjemniejsze 2 chwile dnia - jazda do i jazda z pracy Tylko żeby tak okularów nie zapadywało, bo wycieraczek na nie nie mam ;p
  23. Ja, przeczytałem i przyjrzałem się zdjęciom, bo u mnie dziś tylko łyżwy Brakuje jeszcze fotki tarczy. Czym malowałeś? A jak rude wyjdzie na srebrnym to co? - tylne zębatki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...