Skocz do zawartości

Sansei6

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4 898
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    220

Zawartość dodana przez Sansei6

  1. Lusterko Zefal. Poprzednie wytrzymało kilka lat, niestety pechowy upadek roweru i mocowanie pękło.
  2. Dziś z młodym lekkie 25 po okolicy i mała regulacja przedniego hamulca u mnie, s u niego nadal walka z tylnym błotnikiem, bo się opuszcza, ale jak zrobię to jest ok, coś podejrzane 😉
  3. Bo do kolejnego weekendu daleko
  4. Wypad z kumplami na co roczny trip rowerowy (choć po 3 latach przerwy), zawsze z przygodami, po błotach lasach, rzekach... niby tylko trochę ponad 80 km ale umordowani, ubłoceni, opaleni i zadowoleni, praktycznie cały dzień na dworze. Super
  5. Bo pogoda taka, że z kumplami skoczyliśmy nad wodę
  6. Bo tak na koniec tygodnia
  7. Bo jak tak pochmurno to ja dam trochę słońca
  8. Bo z plaży nudystów 😉
  9. Aaaa tam wyszło coś lekko ponad 80 😉
  10. Ja starałem się w drodze na Hel jechać jak najwięcej lasem przy morzu i z Władysławowa do Helu zajęło mi to ponad 4 h 😜 a powrót już w całości trasą.
  11. Ale o co chodzi, dlaczego zostałem zawezwany? Może być tak?
  12. Spełniłem moje marzenie rowerowe, pojechałem do piekła i z powrotem 🤪 Hel
  13. Bo dziś czeka mnie długa droga do spełnienia rowerowego marzenia
  14. A jaki tam pan....ja prawie na czworaka też 😜
  15. Dokładnie, miał słupek mógł przypiąć 🤪
  16. Bo woda, szkoda, że jeszcze taka zimna
  17. Bo droga przede mną będzie długa
  18. Bo chowam się przed wiatrem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...