Skocz do zawartości

Sansei6

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4 898
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    220

Zawartość dodana przez Sansei6

  1. To jeden z moich "rowerów" jak tak
  2. Trochę kręcenia na rowerze ale potem u najmłodszego odtłuszczanie tylnego hamulca, czyszczenie i smarowanie napędu. U mnie tylko czyszczenie i smarowanie napędu
  3. Bo za chwilę było biało
  4. Bo słońce topiło lód na drzewach
  5. Intryguje mnie ta lampka z pierwszego zdjęcia....jak się sprawuje?
  6. Bo pałac z księżycem w zimowej odsłonie
  7. Bo udało się trochę po świeżym białym
  8. Trochę napadało, nie wiem czy zdążę pojeździć nim stopnieje 🤪
  9. Trzeba było już na "zimówkę" zmienić i jeszcze mi coś klocka wyżarło
  10. Bo jeszcze przed ulewą i śnieżycą
  11. Bo u mnie też jesień rozpostarła swój dywan
  12. Bo tu była niezła piaskownica, a zrobili asfalt
  13. Kurcze, nieźle. Ja dziś tylko 33 km na mym MTB kryjąc się po lasach bo nieźle wiało.
  14. Bo weekend się kończy
  15. Bo dojechała do weekendu
  16. Bo autostradą do weekendu
  17. Bo jesienią też może być zielono
  18. Bo tu będzie autostrada
  19. Bo jesienny kwiatek przy drodze był
  20. Bo...drzewko szczęścia
×
×
  • Dodaj nową pozycję...