Skocz do zawartości

zyrafa

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    138
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez zyrafa

  1. Ale czy przez długość ramy rozumiesz długość górnej rury ? Tam jest zaledwie 1 cm różnicy. Czy to ma aż takie znaczenie ? Ciekawi mnie też to dlaczego jako rozmiar ramy podaje się nie długość górnej rury (która moim zdaniem ma tu duże znaczenie) lecz długość rury podsiodłowej, gdzie ostateczną długość pomiędzy siodełkiem a suportem można wyregulować sztycą. Tak, mam możliwość przymierzenia się, jeśli nie konkretnie do Aspre to do Boreasa.
  2. No nic, podjadę może do sklepu i poszukam jakiegoś innego modelu z ramą 54 bo akurat Aspre 2 w tym rozmiarze brak. Wyjaśnię jeszcze mój sposób rozumowania: 1. Różnica długości górnej rury pomiędzy rozmiarami to zaledwie 1 cm, a ten parametr (B) ma chyba ma najwięcej wspólnego z długością tułowia. Czy ten 1 cm to tak dużo biorąc pod uwagę punkt 2 ? 2. Wysokość główki ramy (G) jest o 20 mm większa więc wydawało by się, że kierownica będzie wyżej (bardziej wyprostowana pozycja) tym bardziej, że długość przedniego widelca i rozmiar koła są te same (promień koła 311 mm + widelec 378mm + główka 170 mm to daje razem 859 mm w rozmiarze 56 vs 839 mm w rozmiarze 54.
  3. Dziękuję za rady. Odpowiadając na sugestie - nie chodzi mi o jakąś bardzo wyprostowaną pozycję a`la ta Merida. Czytałem jednak gdzieś, że chcąc jeździć bardziej sportowo można wziąć mniejszą ramę, a myśląc bardziej o komforcie większą. Z tego co widzę w rowerach typu Endurance kierownica i tak przeważnie jest poniżej siodełka. Co do konkretnej ramy - to pomyślałem sobie o większym komforcie ze względu na to, że sama wysokość ramy (a w zasadzie różnica między 54 a 56) to zaledwie 2 cm, co można zniwelować wsunięciem bądź wysunięciem sztycy, z drugiej strony wysokość główki ramy jest 20 mm większa więc pomyślałem, że kierownica będzie też wyżej, a w tym miejscu 20 mm zrobi już większą różnicę w sensie komfortu (mniejsze ugięcie pleców).
  4. Znalazłem w sieci grafikę z wymiarami.
  5. Czołem, przymierzam się do zakupu w/w roweru. Z tego co widzę, najpopularniejszy jest chyba rozmiar 54 bo prawie go nie ma. Ale do rzeczy. Mam 178 cm wzrostu, długość nogi 88 cm. Jaki rozmiar ramy sugerujecie ? Wg tabeli jestem na granicy. Gdzieś czytałem, że jeśli tak to brać mniejszą ramę. Dodam, że interesuje mnie wersja bardziej komfortowa. Dzięki za wszelką pomoc.
  6. A co z serią XC z Rock Shoxa lub Epiconem z Suntoura ?
  7. Przed chwilą zorientowałem się, że to wersja Taperowana więc odpada . Pewnie dlatego taka cena.
  8. Moja Tora odmówiła posłuszeństwa (serwis twierdzi, że nienaprawialna sprawa) i szukam czegoś w zamian. Nowych Tor już chyba nie dostanę, może ktoś zaproponuje coś w zamian, może być troszku wyższa półka. Dodam, że na mojej Torze TK jeździło mi się całkiem przyjemnie a teraz, kiedy zrobiła się dużo twardsza naprawdę czuję, że dawała radę. Znalazłem na aukcji Rebę: http://allegro.pl/amortyzator-rock-shox-reba-rl-26-i4312107561.html Nie znam technicznych specyfikacji i nie wiem co o tej aukcji myśleć, bo cena chyba dobra. RS robi też jakąś serię z oznaczeniem XC. Czy warto zainteresować się którymś z tych modeli biorąc pod uwagę, że chciałbym coś co byłoby przynajmniej takie jak Tora lub lepsze ? Do tego jest jeszcze Epicon. W serwisie powiedzieli mi, że tych najnowszych Epiconów nie polecają. Dzięki za opinie i uwagi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...