Skocz do zawartości

MMMAAACCC7

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2 168
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez MMMAAACCC7

  1. Jakby ktoś chciał pokusić się o unikalność, to rynek posiada coś takiego KLIK . Osobiście chciałem zassać przerzutkę na podmianę za Apexa, ale się nie da, bo SunRace ma swój własny uciąg linki. Wychodzi na to, ze SunRace szybciej wypuszcza grupę 12 speed niż Shimano ot taka ciekawostka.
  2. MMMAAACCC7

    [2019] Pinnacle Arkose

    @Piter233 Skrót myślowy odnoszący się do tego, że nie jest to raczej żadna lokalna manufaktura (niczym lynskey na przykład). Nie mam nic do rzeczy z Chin, tak długo jak ktoś daje na to gwarancję (np mój super telefon ).. I uważaj, żeby żaden nadgorliwy admin nie wkleił Ci karniaka za cytowanie posta bezpośrednio powyżej.
  3. MMMAAACCC7

    [2019] Pinnacle Arkose

    pinnacle, jak vitus= dobre rowery w miażdżąco dobrych cenach. Fakt jest taki, że często te rowery są składane bezpośrednio na magazynie sklepu który je sprzedaje (patrz-vitus-CRC/wiggle). Ramy to pewnie pospolite chińczyki na sprawdzonych kątach, ale dopóki dają uczciwą europejską gwarancję (+ mają własny team), to nie ma czym się przejmować, tylko korzystać z dobroci biznesu
  4. MMMAAACCC7

    [2019] Triban RC 520

    Pożyczy ktoś drewna? Jeździłem dziś rowerem przełajowym po szosie (a nawet na freeride`owych ścieżkach) i ze względu że to nie jest specjalizacja tego roweru chcę się i rower spalić na stosie... //BTW rower jest do jeżdżenia, a nie do rozmyślania, czy asfalt jest wystarczająco asfaltowy dla mojego szosowego roweru...
  5. Będą.
  6. MMMAAACCC7

    [2018] Shimano XTR 12s

    No to widzisz, tu się niesamowicie różnimy, parę lat pracowałem tak, że stojak = real, ale gdzieś w połowie swej serwisowej kariery zacząłem każdy rower objeżdzać, a po takim objeździe wychodziły cuda (a teren był wyśmienity do testów zawsze w pobliżu). Często nawet hamulce działały na stojaku OK, a po dostaniu obciążenia ramy działy się cuda, tj dzwonienie/tarcie/szumy). Więc jak ktoś mi mówi że robi na stojaku tylko i wszystko jest OK, to stwierdzę jedno= biedni jego klienci, którzy nie wiedzą co się stanie po wyjściu...
  7. MMMAAACCC7

    [2018] Shimano XTR 12s

    Do pana powyżej: a pożenił i jeździł, czy tylko na stojaku założył i pokazał że biegi się zmieniają?
  8. MMMAAACCC7

    [2019] Triban RC 520

    Może mam inny internet, ale rower który podlinkowałem kosztuje (kosztował bo się wyprzedał) 699 funtów, gdzie autor w pierwszym poście pisze że Triban jest za 730 funtów, więc chyba nie w tą stronę. Dodałbym do tego jeszcze tylko tyle, że wolałbym kupić ramę, którą łatwo przerobić na fajną maszynkę do zastosowań zaawansowano amatorskich, z możliwościami upgrade`u na wyżyny mych finansowych możliwości, niż ... tribanić się tribana
  9. MMMAAACCC7

    [2019] Triban RC 520

    Nie żeby coś, ale jak ja widzę rower za 750 funtów na QR 9, mech/hydr hamulcach to się zastanawiam co poszło źle z ich polityką.. Spójrzmy na wcale niedosobniony przypadek tutaj KLIK Rama, w którą będzie warto później inwestować, etc, a tutaj..?
  10. MMMAAACCC7

    [2018] Shimano XTR 12s

    dodałbym do tego co pisze Grzegorz, że szacunek od klienta do sklepu (sic!) również należy do znacznie upośledzonych..
  11. Ten który podrzuciłem zmienia z przedniego i zarazem tylnego PM w ramie na 160 mm IS zacisku hamulca.
  12. Jak się nie mylę, to w grę wchodzi tylko takie coś KLIK
  13. MMMAAACCC7

    [2018] Shimano XTR 12s

    Jak przyjdą piasty to spróbuję sprawdzić :D, na chwilę obecną nie ma jeszcze piast/kół/hamulców (tylko zaciski). Z ciekawostek pedały będą w 2 wersjach, normal axle i short axle.
  14. MMMAAACCC7

    [2018] Shimano XTR 12s

    Ja już cenowo sprawdziłem w weekend, na oficjalne ceny jeszcze muszę poczekać, ale przekalkulować już sobie przekalkulowałem jak to wychodzi.
  15. MMMAAACCC7

    [2018] BTWIN

    Dobre jest to, że na polskiej stronie jest rowerem jeszcze nieosiągalnym, a w UK już można je kupować
  16. MMMAAACCC7

    [2018] Shimano XTR 12s

    Z racji swego stanowiska pracy śmiem stwierdzić że XTR będzie tańszy niż eagle XO1, (mówimy o cenach aktualnych), chociaż mnie osobiście niczym ta grupa nie pociąga, ot kolejna gigantyczna kaseta. BTW, shimano wychodzi z dołka i zaczyna wysyłkę na magazyny :P, więc prezenty pod choinkę mogą być udane
  17. Z tego co się dowiedziałem, to powiem tak jak usłyszałem od przedstawicieli "próbowano z różnymi klamkami i tylko z kilkoma nie działało w pełni.. a klamka 501 Ci jakiejś innej nie przypomina?..." Tak więc wychodzi na to, że próbowali łączyć z różnymi i wyszło tak, że opłacalniej stworzyć nową "dedykowaną" klamkę, niż sprzedawać ze starymi (patrząc ze strony budżetu..) A z mojego osobistego uczucia, dobre shimano skończyło się na poziomie 970, potem jak napęd to SRAM, jak hamulce to Magura :)..
  18. Co może świadczyć o tym, że powyższa rozmowa albo jest fejkiem, albo odbyła się za pośrednictwem facebooka/innychMediówSpołecznościowych, które są obsługiwane przez ludzi nie znających tematu. Jak wytrzymacie do jutra, to postaram się jutro zagadać do przedstawicieli shimano na targach, może wiedzą coś konkretniej
  19. Pytanie brzmiało, dlaczego dla Ciebie oczywistym jest to, że napis "dorado" odnosi się tylko do sprężyny powietrznej, natomiast producent (bądź jego przedstawiciel) stwierdzili że produkt jest niewłaściwie "obnaklejkowany"?
  20. No to się dziwię, dlaczego producent na złożone do nich zapytanie, nie był w stanie tego określić, tylko stwierdzili poplątanie naklejek, i niezwłoczny zwrot całej partii?
  21. Tak, spójrz w link do aukcji, który podrzuciłem wyżej. Naklejki stosowane naprzemiennie.
  22. Klienci odsyłali, bo chcieli Mattoc`i pełną gębą, a tu taka wtopa, że dwie różne naklejki na jednym amortyzatorze.... Edit: do tego nie było wiadomo co on ma tak właściwie w środku, do tego różne tabele ciśnień, czasem 2 różne tabele na jednym amortyzatorze... EDIT2: KLIK tutaj masz przykład, obejrzyj zdjęcia.
  23. Dla mnie manitou to na razie wali błędy niczym amatorzy. Aktualnie w moim miejscu pracy mieliśmy zwrot do nich 2 palet amortyzatorów, które na jednej goleni miały naklejkę "Mattoc", a na drugiej "Dorado"...
  24. MMMAAACCC7

    [2019] Nowości Kross

    Sorry panowie, ale czy to jest temat na temat krossa, czy sztywnych osi? Skupmy się na temacie tego co w tytule..
  25. dran2-to zależy jak zaawansowanej budowy jest ładowarka, jak kiepska to będzie ładować bez przerwy przepuszczając prąd przez ogniwa, tym samym skracając ich żywotność.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...