Skocz do zawartości

gad

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    808
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez gad

  1. Najbardziej zależy mi na szybkości.
  2. Opony w moim rowerze MTB 29" wymagają już wymiany. Ostatnio jeżdżę 90% po mieście 10% szutry, leśne ścieżki i dlatego myślę nad oponami bardziej miastowy mi. Ale chciałbym, aby czasami można było również wiechać na nich do lasu. Zastanawiam się nad Szwalbe Hurricane Albo Schwalbe Land Cruiser Tylko jaka szerokość? Ja mam 190 cm wzrostu i moja waga 112 kg Rower mam taki https://katalog.bikeworld.pl/2014/web/produkt/rowery/mtb_29er_hardtail/cube/37908/ltd_race_29/2
  3. Ogłoszenie wystawiam grzecznościowo w imieniu kolegi https://m.olx.pl/d/oferta/rower-szosowy-wilier-triestina-gtr-team-carbon2x11campagnolo-athena11-CID767-IDZtqfP.html
  4. Teraz mam 2 grubsze podkładki lewej strony i 1 cieńsza z prawej. Jest jeszcze parę mm luzu Po przełożeniu zębatki na lewą stronę pająka, zmieniam podkładki 2 z prawej i 1 z lewej Wtedy zębatka ociera lekko o tylne widełki. Czy w pierwszym przypadku dać 3 podkładki z lewej i 1 z prawej strony, albo po przełożeniu zębatki 3 z prawej i 1 z lewej strony ? Czy lepiej dawać podkładki pod śruby, kominy? Aby przesynąć zębatkę bliżej ramy.
  5. Dzisiaj montowałem wszystkie zakupione elementh I niestety jest problem ze spadający łańcuchem Przekos jest bardzo duży, wcześniej przy napędzie 1 x 10 i kasecie 11-36 tego nie było Teraz przy napędzie 1x11 i kasecie 11-51 jest Jeszcze muszę dokupić podkładek pod korbę, suport. Aby przednią zębatkę ustawić maksymalnie blisko tylnych widełek. Przednią zębatka 34 NW
  6. To chyba najtańsza oferta https://allegro.pl/oferta/manetka-shimano-slx-sl-m7000-i-spec-b-11-sp-prawa-box-15025331061
  7. Czy musi być tylko I - Spec B
  8. Na obejmę nie chcę I wolę bez telewizora, tak miałem wcześniej. Czy zostaje tylko M7000 SLX?
  9. Czy dostanę gdzieś manetkę Shimano 5100 z takim mocowaniem?
  10. Jaki to jest typ mocowania manetek? Tak wygląda manetka Lewa Tak prawa
  11. Zmieniam napęd na 5100 Który łańcuch wybrać do napędu 1 x 11 Przerzutka tylna M5100 Kaseta 5100 11 - 51 Shimano CN-HG701-11 11/ (5,5 mm) Czy? Shimano CN-HG601 11/ (5,5 mm) I jeszcze jaka długość łańcucha powinna być? Zębatka przednią 34 Następne pytanie Czy ta manetka będzie pasować? https://allegro.pl/oferta/dzwignia-przerzutki-shimano-deore-sl-m5100-i-spec-ev-prawa-11-rzedowa-15159483415 Teraz mam taką Shimano SLX SL-M670, I-Spec, Rapidfire- Plus Rower https://katalog.bikeworld.pl/2014/web/produkt/rowery/mtb_29er_hardtail/cube/37908/ltd_race_29/2
  12. OK Chyba tak zrobię i zostanę przy 5100 z Allegro
  13. Blat mam założony teraz NW SunRace 34
  14. A może taki zestaw? Wszystko M6100 12S- 52T https://pl.aliexpress.com/item/1005002490306207.html?spm=a2g0n.productlist.0.0.75fd63bdZDcMfJ&browser_id=f2786e68fcc148cfbc53ac322d4d2294&aff_trace_key=f2df4167fc8141c7aaff4357cd1608d5-1706464411308-06775-UneMJZVf&aff_platform=msite&m_page_id=oeuhsexmimcavmgs18d513869e31e8b8ab308a8750&gclid=&pdp_npi=4%40dis!PLN!451.61!461.16!!!109.19!111.50!%402103849717064652288683964ebb08!12000030289300009!sea!PL!0!AB&algo_pvid=486edb41-3cc2-4c1c-9c31-e2916613799f&search_p4p_id=2024012810070813272236903421840003337324_11
  15. Cena Goatlinka, to cena nowej RD-M5100 RX-M5100 czy RD-M4120 Albo RD-M5120 czy RD-M5130
  16. RD-M6000 Czy ? RX-M5100 https://allegro.pl/oferta/shimano-rd-m5100-przerzutka-tyl-11s-deore-13698502705?utm_source=tdb&utm_medium=afiliacja&utm_content=http%3A%2F%2Fpepper.pl+(PL)&tduid=63d766eb38ffea7abf1c5ab86261d8cd
  17. Chciałem to zrobić po minimalnych kosztach
  18. Witam ponownie Pojeździłem trochę po zmianie napędu z 3 x 10 na 1 x 10 Kaseta 11-36 Obecnie przednia zębatka 34 i trochę brakuje mi miękkich przełożeń podczas pojazdów. Kaseta i łańcuch powoli kończą się i trzeba będzie je wymienić. Tylna przerzutka Shimano XT RD-M781-SGS, Shadow Manetka Shimano SLX SL-M670, I-Spec, Rapidfire- Plus Chciałbym zmienić kasetę na 11 - 42 ale podobno będzie problem. Opcja 1 Zmienić przerzutkę, kasetę, łańcuch na 10s i zostawić tylko starą manetkę. Opcia 2 Zmieniać wszystko na 1 x 11 Rower mam taki https://katalog.bikeworld.pl/2014/web/produkt/rowery/mtb_29er_hardtail/cube/37908/ltd_race_29
  19. Obecny blat 30 zastąpię nowym który kupiłem 34 https://allegro.pl/oferta/zebatka-korby-sunrace-34t-bcd-96-narrow-wide-13284681706 Muszę tylko jeszcze kupić nowe śruby z kominki, bo stare Shimano mają takie wypustki do blokowania się na tarczy. Dokręca się je bez użycia specjalnego klucza. Zrobię parę kilometrów i zobaczę jak to będzie współpracować z obecną tylną przerzutką RD-M781 i kasetą 10 rzędową 11-36 Ale nadal myślę że trzeba będzie kupić nową 11-40 albo 11-42 Zobaczymy
  20. Czy przerzutka tylna Shimano XT RD-M781-SGS, Shadow 10 biegów Zagra z kasetą 11x42 ?
  21. Znalazłem stalową zębatkę NW w cenie 48 zł https://allegro.pl/oferta/tarcza-zebatka-korby-sunrace-34t-narrow-wide-13230257872
  22. Korba Shimano SLX, FC-M670 Hollowtech II Teraz została tylko 1 tarcza 30 BCD mam 96mm
  23. Czytałem to wcześniej, Myślałem że jest gdzieś gotowa tabelka z rozmiarami 68 mm między śrubami nie znalazłem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...