Skocz do zawartości

Przeor

Elita
  • Liczba zawartości

    1 476
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5

Zawartość dodana przez Przeor

  1. Przeor

    P1010198

    Fajne zdjęcie, nie ma to jak szprychy z widokiem na Wartę
  2. Przeor

    20110503240

    Czeski rower - włoskie piwo powinno być chyba na odwrót
  3. Przeor

    SMRK

    Dokładnie tak, było extraaa i super
  4. Z albumu: Przeor to ja a ja to Przeor:)

    Zjazd ze Smrka na czeskiej stronie
  5. Współczucia. Tak dla przestrogi innych, no i żeby sprzedaż tego zapięcia zmalała powinieneś opisać zapięcie w dziale testów. Pewnie nie będzie to pochlebna recenzja.
  6. Przeor

    Zdjęcie0238.jpg

    A ta nóżka to potrzebna?
  7. Panowie jakbyście czytali temat od początku to byście wiedzieli, że to temacik z cyklu zrób to sam. Polecam lekturę od początku i rozjaśni się w Waszych głowach (ale żeby moderator nie wiedział ) Można również poszukać w sklepie z końcówkami do pneumatyki (złączki bardzo fajnie pasują).
  8. Przeor

    076 po 21kkm

    Fajne
  9. Oddam pulsometr Donnay, można sobie o nim poczytać TUTAJ i TUTAJ oraz w wielu innych miejscach w necie. Pulsometr do samego końca był sprawny, obecnie nic się nie wyświetla, na pewno baterie padły więc są do wymiany ale gwarancji na niego nie daję. Powinien śmigać po wymianie bateryjek (nadajnik + zegarek). Opaska nie rozciągnięta, pasek przy zegarku ok, wszystko jak nówka. Oddaję bez uchwytu na kierownicę (służy teraz jako podstawka do sigmy w drugim lowelku:) oraz bez manuala ale można go sobie znaleźć na necie (przynajmniej tak myślę ) Oczywiście do ceny pulsometru (0 zł ) należy doliczyć koszt wysyłki w wysokości 7 zł na konto greenpeace. Wystarczy jakiś skan przelewu, nr konta można znaleźć na ich stronie. EDIT: Zapomniałem napisać, że 7 zł to minimum, można oczywiście wpłacić im więcej
  10. Możesz zastąpić, najważniejsze żeby to był smar stały. W najgorszym wypadku możemy wziąć smalec lub margarynę ale wtedy wymienione w moim poprzednim poście czynności należy wykonywać bardzo szybko i precyzyjnie ze względu na możliwość roztopienia smalcu. Młotkiem należy uderzać w pompkę. Njlepszy jest do tego młotek 300g z plastikowymi bądź gumowymi obuchami.
  11. To częsta przypadłość tego typu wentyli samochodowych, my rowerzyści nazywamy to "zapaścią wentyli" Usunąć to jest bardzo prosto. Smarujesz obficie końcówkę wentyla samochodowego smarem typu "tawot". Następnie nakładasz końcówkę pompki i uderzasz z góry delikatnie młotkiem (pięć razy, nie więcej i nie mniej). Zdejmujesz pompkę i sprawdzasz efekt. Jeżeli nie ma zadowalającego efektu to czynności należy powtórzyć. Jeżeli po trzykrotnej próbie nic się nie poprawi to niestety taki zapadnięty wentyl samochodowy jest do wyrzucenia. Pozdrawiam
  12. Przeor

    14r.jpg

    Fajne, a jak chodzę na grzybki to pod nogi patrzę a na drzewie takie sztuki wiszą
  13. Zdjęcie jest zrobione w Poznaniu
  14. Ale to na drodze nie wolno, w 10metrów nad ziemią jurysdykcja policji nie sięga i wtedy można
  15. A ajkoś tak mi się lekko po piwku zrobiło, że mnie na orbitę wyniosło
  16. Różnią się materiałami, z których są wykonane.
  17. Przeor

    [śruby] alu do korby

    A te dłuższe jaką mają długość? Tak się zastanawiam i niebieskie chciałem sobie sprawić ale wolałbym uniknąć śrub, które łapią tylko dwa zwoje, czyli praktycznie nic
  18. Według mnie blaty są prościutkie ale ta korba nie była ujeżdżana od około 5 lat więc nie mogę okręcić jej przy ramie i na 100% stwierdzić. Ale jak patrzę to żadnego skrzywienia nie widać. Ramiona i największy blat to alu, reszta jest stalowa. Przypominam, że chcę tą korbę oddać za darmo i nie udzielam na nią żadnych gwarancji
  19. Prosić można zawsze Zapomniałem dodać, że brak jest śrub mocujących. Długość ramion to 175
  20. Oddam prawie darmo (koszt wysyłki ) korbę STX Special Edition, 42 zęby na blacie. Korba ma jedną wadę, sklepane gwinty od ściągacza. Pochodzi z roweru braciszka i biedak nie wiedział, że trzeba ściągacza użyć. Jak ktoś chce to może się udać do jakiegoś serwisu w celu poprawienia gwintów. Tak poza tym to korbka jest bardzo ładnie zachowana, zęby niezużyte, idealna na zimówkę. No i stare Shimano to nie dzisiejsze sh*tmano
  21. Posiadam PT16. 4 lata używania i brak jakichkolwiek oznak zużycia. Łyżki u mnie też odpadają. Poradziłem sobie za pomocą gumki recepturki Jak woziłem w torebce podsiodłowej to było ok ale w sakwie szlak mnie trafiał jak ich miałem szukać.
  22. W zeszły piątek zaliczona traska 140km. Butki spisały się nieźle. Większość trasy po asfalcie (rower trochę przypominał wielbłąda - sakwy) ale udało mi się też przespacerować 3km z powodów piaskowych. Bardzo ładnie mi się w nich jechało. Przez cały czas bardzo wygodne.
  23. A ile dałeś? Tak pytam z ciekawości żebym wiedział czego się bać w razie czego
×
×
  • Dodaj nową pozycję...