Oddam pulsometr Donnay, można sobie o nim poczytać TUTAJ i TUTAJ oraz w wielu innych miejscach w necie. Pulsometr do samego końca był sprawny, obecnie nic się nie wyświetla, na pewno baterie padły więc są do wymiany ale gwarancji na niego nie daję. Powinien śmigać po wymianie bateryjek (nadajnik + zegarek). Opaska nie rozciągnięta, pasek przy zegarku ok, wszystko jak nówka. Oddaję bez uchwytu na kierownicę (służy teraz jako podstawka do sigmy w drugim lowelku:) oraz bez manuala ale można go sobie znaleźć na necie (przynajmniej tak myślę ) Oczywiście do ceny pulsometru (0 zł ) należy doliczyć koszt wysyłki w wysokości 7 zł na konto greenpeace. Wystarczy jakiś skan przelewu, nr konta można znaleźć na ich stronie.
EDIT:
Zapomniałem napisać, że 7 zł to minimum, można oczywiście wpłacić im więcej