Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Orbea Alma S 2013

    Przez OrzelPiotr, 11.07.2013


    Ostatnio mniej bywam w terenie i w związku z tym zmieniłem pedały z pd-m785 na pd-m780, pozycja też stała się bardziej wyciągnięta więc doszedł jeszcze mostek c260 wet black 100mm. W planach delikatniejsze (cieńsze) opony o uniwersalnym spektrum zastosowań.

  2. w: Brodie Damien

    Przez Kamil97, 11.07.2013


    Up. Jeszcze tylko heble i pedały ;)

  3. w: Kands Maestro

    Przez Piehursson, 10.07.2013


    postaram się jakoś niedługo wrzucić jakąś krótką fotorelację z wymiany balonów (padały już takie prośby w innych wątkach). Wtedy wszystko opiszę :) Cierpliwości zatem ;)

  4. w: Kands Maestro

    Przez tretto, 10.07.2013


    Mógłbyś napisać co nieco o komforcie jazdy na nowych gumach? Jak sprawują się w terenie, i czy dużo straciłeś na asfalcie? Swoja drogą, chyba najładniejszy Maestro jakiego widziałem :)

  5. w: Kross level A2

    Przez Aitar, 10.07.2013


    co tak tanio ?

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...