Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Genesis Axiom Comp 29

    Przez Lumperator, 17.07.2013


    Dość ciekawe malowanie ma ta rama.

  2. w: Author Traction

    Przez shortee, 17.07.2013


    Nowe fotki

  3. w: Kands Maestro

    Przez fitnessfood, 17.07.2013


    Może napisać dokładnie co to za kierownica i mostek. Fajnie to wygląda, myślę o takiej modyfikacji mojego Lazaro. Dzięki

  4. w: Koba Racetool

    Przez czyzu6491, 17.07.2013


    na zrobiłem na razie 200km, tak ona kosztuje w lemonbike 999pln. Mi geometria odpowiada ponieważ przesiadłem się z cuba który jest krótki w porównaniu z tą ramą. Moja razem z miskami waży 1346g więc jest naprawdę lekka. Kolejna sprawa to sztywność osobiście uważam, że jest sztywniejsza od mojego cuba który był podwójnie cieniowany i ważyl ponad 2kg. Najbardziej czuję różnicę w okolicach suportu tu jest na pewno sztywniej, ogólnie polecam. Kolor miałbyć tylko czarny mat ale niestety szwajcarzy mieli problemy z dostępnością a jeżdżę na geometrii a nie na kolorze więc i tak się zdecydowałem. Jak zrobię więcej kilometrów to coś o niej napisze, na razie jestem zachwycony i nie znalazłem minusów.

  5. w: Koba Racetool

    Przez bartnik, 17.07.2013


    to ta rama co na allegro chodzila po ok.900 pln ?

    jak oceniasz jej geo i sztywnośc ? bo waga z tego co pisali na poziomie karbonowej

    No i czy nie jest zbyt "papierowa" - łatwa do uszkodzenia?

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...