Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Giant XTC

    Przez CzikO, 06.10.2012


    Również fajna maszyna :) Powodzenia w dalszej modernizacji.

  2. w: Cube Aim

    Przez fraczi, 06.10.2012


    fajnie zrobiony :)

  3. w: Kellys Majestic XC

    Przez fraczi, 06.10.2012


    fajnie zrobiony :D

  4. w: Cube Acid

    Przez kali558, 05.10.2012


    widzę bidon Elite Coca-Coli ^^

  5. w: Kellys Majestic XC

    Przez CzikO, 05.10.2012


    Tak, już nowy epicon na pokładzie, z blokadą na kierownicy i złotymi goleniami. Jak mi się uda to za niedługo zaktualizuję fotki.

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...