Skocz do zawartości

Koła rowerowe

Opony, dętki, obręcze, opaski, szprychy, nyple, piasty, sposoby zaplatania, itp...


14 438 tematów w tym forum

  1. [opony] Continental Tourride

    • 0 odpowiedzi
    • 4,1tys. wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 4,7tys. wyświetleń
  2. [koło] 28" tył

    • 0 odpowiedzi
    • 3,8tys. wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 4,5tys. wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3,7tys. wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 4,5tys. wyświetleń
  3. [opona] obręcze kands maxx

    • 0 odpowiedzi
    • 5,1tys. wyświetleń
  4. [Opona] Dopasowanie opony,dętki do obręczy

    • 0 odpowiedzi
    • 3,8tys. wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 5,1tys. wyświetleń
  5. [Piasty] Z czego zrobione są osie piast?

    • 0 odpowiedzi
    • 4tys. wyświetleń
  6. [Koła] Komplet 26 do 250 - 300 zł

    • 0 odpowiedzi
    • 4tys. wyświetleń
  7. [Opony] Michelin StarGrip - jakieś opinie?

    • 0 odpowiedzi
    • 3,9tys. wyświetleń
  8. [Koła] Koła do szosy

    • 0 odpowiedzi
    • 6,5tys. wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 4,7tys. wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3,7tys. wyświetleń
  9. [piasty] Q-Lite - opinie

    • 0 odpowiedzi
    • 3,9tys. wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 4,6tys. wyświetleń
  10. [opony] Cst Salvo opinie

    • 0 odpowiedzi
    • 5,1tys. wyświetleń
  11. [opony] Procore Ghetto

    • 0 odpowiedzi
    • 4,4tys. wyświetleń
  12. [obręcze] Wysoki stożek na co dzień o ostrego

    • 0 odpowiedzi
    • 6,1tys. wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3,5tys. wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3,9tys. wyświetleń
  13. [DT Swiss] opinia

    • 0 odpowiedzi
    • 3,7tys. wyświetleń
  14. [opony i dętki] opony 28" cross

    • 0 odpowiedzi
    • 3,5tys. wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 4tys. wyświetleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...