Skocz do zawartości

lisek850

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    121
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Dodatkowe informacje

  • Imię
    Maciek
  • Skąd
    Lubin

Ostatnie wizyty

591 wyświetleń profilu

Osiągnięcia użytkownika lisek850

Entuzjasta

Entuzjasta (5/13)

  • Pierwszy post
  • Collaborator
  • Conversation Starter
  • Od tygodnia
  • Od miesiąca

Ostatnio zdobyte

0

Reputacja

  1. Cześć. Czy przerzutka sram gx axs będzie pracować bez problemu na kasecie slx/XT 10-50 ?
  2. ok dzięki za info:) wole jednak obejmę niż przejsciówki:)
  3. jak w temacie czy manetka tego typu I-SPEC będzie pasować razem z hamulcem xt starszego typu czy muszę manetkę na obejmę brać?
  4. witam szukam dobrej tarczy do hamulców magura mts. szukam tarczy 180mm na przód. Czy ktoś z Was juz eksperymentował z tarczami i hamulcami mts? pzdr
×
×
  • Dodaj nową pozycję...