Skocz do zawartości

[wieszak] Na rower


asia32

Rekomendowane odpowiedzi

Zły chyba raczej nie jest swoje zadanie na pewno by spełnił i za takie pieniądze. Jakbym go kupił to tam trzeba by było coś podkładać między te uchwyty a ramę żeby się nie porysowała.

Dziekuje za informacjie z tego co tam jest napisane ze ma gumową nakładke zeby sie rama nie porysowała Chyba jednak sie zdecyduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team

Podczepie się bo też szukam czegoś funkcjonalnego.Kombinowałem z własnym patentem wciągania roweru pod wysoki sufit (3,5m) na wielokrążku i dwóch linkach ale boje się że rower może w sposób niekontrolowany przyziemić i wtedy duża kicha.

Asia32 - jeżeli linki prowadzone są pod rurą to rower wisi na linkach i się naciągają.

Arroyo też szukam czegoś podobnego ale pytanko przy wieszaniu za koło co na to koło ,czy rower opiera się tylnym o podłoże?

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michuuu, koło wytrzyma, natomiast tylne koło opiera się o ścianę, więc najlepiej przybić w tym miejscu do ściany jakąś podkładkę/kawałek drewna lub zwyczajnie coś nakleić. Sam posiadam taki oto wieszak: http://www.allegro.pl/item875469017_wieszak_na_rower_transport_gratis.html i jest cacy, zresztą to tylko wieszak, nie ma co wybrzydzać, trzeba tylko pomyśleć jak nam wygodnie wieszać rower, tj. pod sufitem, za koło czy bokiem przy ścianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Asia32 - jeżeli linki prowadzone są pod rurą to rower wisi na linkach i się naciągają.

Bez paniki. Rower nie wisi na linkach a jedynie się o nie opiera. U mnie od ponad 2 lat nie wykryłem żadnych skutków ubocznych, a linki idą dołem bo bokach (Matts Sport rocznik 2004).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Odkopię trochę temat licząc na Waszą pomoc ...

 

Jestem w trakcie poszukiwania czegoś do przechowywania 5 rowerów w garażu ...

 

Znajomy podarował mi dwa wieszaki pod sufit (windy na linkach), niestety strop to pusta dziurawka i nie ma się w co wkręcić - nawiasem mówiąc tanio odsprzedam 2 zestawy nowe fabrycznie zapakowane ;P

 

Później w swoim mieście wykopałem fajny niedrogi wieszak na 3 rowery - kupiłem/zaryzykowałem/pzekombinowałem - odstawanie rowerów od ściany uniemożliwia odpowiednio głębokie wjechanie autem do garażu i nie mogę zamknąć drzwi - nawiasem mówiąc baaardzo tanio odsprzedam 2 zestawy nowe/użyte i zdemontowane - bez śladów uszkodzeń itp ...

 

Myślę obecnie o rynienkach, ma ktoś doświadczenie z tym fantem? Czytałem wątek powyżej ale niestety część linków już nie działa i nie wiem co polecano itp :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...