Skocz do zawartości

[do 1500] kobieta: trochę miasta, trochę lasu, jakieś ścieżki, asfalt


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Państwa :D

 

Myślałam, że dam radę sama, ale ostatecznie poległam i zmuszona jestem prosić o pomoc :)

 

Generalnie sytuacja przedstawia się tak:

 

Wzrost: 174
Długość od krocza do podłoża: 82
Waga...mhmm...do 80 kg
Możliwe początki dyskopatii lędźwiowej (lekki dyskomfort, czasem większy), ale myślę że doktor tak tylko postraszył, żebym się ogarnęła i zbudowała trochę mięśni.
Do tej pory jeździłam na MTB Kands (taki 10,5 z 1997) i było całkiem przyjemnie. To znaczy pewniej się czułam w pozycji przygarbionej niż na miejskim, którego nie mogłam jakoś opanować :P
 
No i tak:
Lazaro Integral V3 Lady (ewentualnie V2)
Kands Maestro Lady (ewentualnie 1100 cross line)
19"
W związku z tym, iż mam możliwość przejechania się na Kands STV - 700 Lady 19", czy ktoś się orientuje czy ramy obu ww. modeli będą podobne? Bo wymiary podane przez dystrybutora są wszędzie różne...a mnie bardziej podchodzi Lazaro.
 
Ale w między czasie znalazłam temat pani z chorym kręgosłupem i tam jej polecono jednak trekkingowy...i w tym miejscu zaczęłam wątpić w swój wybór, bo nie chciałabym czegoś sobie ukrzywdzić. A wzmocnić muszę mięśnie przy kręgosłupie i brzucha.
 
Byłam naprawdę bardzo wdzięczna za rady, bo lato ucieka a mnie smutno bez roweru ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale w między czasie znalazłam temat pani z chorym kręgosłupem i tam jej polecono jednak trekkingowy...

Jednego jestem pewny - pozycja na rowerze nie zależy tylko od rodzaju roweru (trekking czy cross nad którymi się zastanawiasz), ale przede wszystkim od geometrii i chociażby mostka. Wiem to z autopsji. Co do reszty niech się wypowiedzą specjaliści  ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...