Skocz do zawartości

[rower] Cube LTD model na 2017 ?


bazzz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak prawdopodobniej będą wyglądać modele z grupy LTD w 2017 roku? Wygląda na to, że tak. Przeglądając filmiki na YOU TUBE natknąłem się tak zatytułowany filmik: Cube LTD Pro 29 blackline  Modell Modell 2016. Prezentuje rower na innej ramie, niż ta która występuje w ofercie katalogowej 2016.  Ale napisy i cała grafika  na ramie wskazują , że to model 2016.  Ale rama jest inna. Ma niektóre cech ramy modelu wyższego REACTOIN (aluminiowego) z tego roku.   Widać inne rozwiązanie dolnej rury i mufy. Dolna rura przedniego trójkąta jest płaska (zarówno od góry jak i od dołu) i szeroka. Linka do przedniej przerzutki wychodzi z górnej powierzchni dolnej rury. Przerzutka przednia jak w Canyon GC 6.9. To samo rozwiązanie z prowadzeniem linki do niej. Sama dolna rura jest płaska jak w REACTION. Nie widzę dokładnie wyprowadzenie dolnych linek. Ale są otwory do bagażnika w tylnych górnych rurkach. Inne cech ramy jak w serii LTD. Korba z 3 blatami. Wygląda to na model przyszłoroczny. Może ktoś ma już jakieś wieści o nowych modelach Cube LTD na 2017r . Czas odświeżyć stajnie. W załączniku zdjęcie z tego filmiku.  Jest w małej rozdzielczości. Ale filmik pokazuje już wszystkie szczegóły. 

post-155197-0-01408500-1466236561_thumb.jpg

Edytowane przez bazzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rzeczywiście, ciekawe... W innych filmikach o tym modelu nie widać tego rozwiązania. Może ktoś sobie jakiś "tunning" zastosował :teehee: ?Nie rozgryzłem jednej kwestii - model blackline cube ltd pro 2x  a blackline cube ltd pro 3x... Myślałem że chodzi o dwa lub trzy blaty z przodu a tymczasem na stronie specyfikacja obu identyczna, ta sama masa - zero różnic.O co chodzi? I czemu ten cube waży ponad 13 kilo?! Na niemal pełnym xt dla porównania też cenowo zbliżony bulls copperhead waży 11 i pół kg.Dziwne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zmodyfikowano ramę modelu LTD na 2017 rok.Pojawiły się  na stronie CUBE także wszystkie pozostałe rowery na 2017 rok. Topowe modele REACTION z elektronicznymi zmieniarkami przełożeń. Ale wracając do serii LTD.  Model LTD 29 RACE w cenie 1299 euro. Ale grubo wyposażony w XT. Sprawdziły się przewidywania co do przedniej przerzutki i linki do niej prowadzącej, a  wychodzącej z górnej powierzchni dolnej rury. Ten wskazany przeze mnie w pierwszym poście (filmik - szpiegowski?)  był zapowiedzą tej zmiany. Fajnie rozwiązano też sprawę mufy i wyjścia z jej okolic dolnych  linek. Prosto i elegancko. Bez żadnej otwartej rury. Patrz w załączniki.


 

post-155197-0-97408700-1472651834_thumb.jpg

post-155197-0-36741500-1472651875_thumb.jpg

post-155197-0-01591600-1472651913_thumb.jpg

Edytowane przez bazzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...