Skocz do zawartości

[stopka rowerowa]


matinek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzeboje stopke do roweru chcialbym taka mocowana po srodku roweru ale nie mam tej takiej blaszki z otwoprem na sarube do przykrecenia chyba bdzie woiadomo co mam na mysli. Mam tylko w rurce poprzecznej otwor i tak sie zastanawiam czy cos sie zxnajdzie gotowego czy musze cos kombinowac. Bo wymyslilem ze podloze blaszke kat 90stopni i przykrece do tej rorki ale nie wiem czy to rozwiazanie bedzie dobre. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki a lapia za jedna z jednej strony czy za dwie bo tak n a oko ciezko okreslic jaka szerokosc ma a blaszka przy tej stopce bo rozwiazanie faktycznie dobre by bylo ale jak zlapalo by bylko za jedna to moglo by sie przekrecac jakos wydaje mi sie. A i jeszcze  nie porysuje to ramy mqa jakies gumowe podkladki ?

 

To praltycznie wtychodzi ze kazda stopke taka mozna by zalozyc ? dokladajac tylko gorna blaszke.

 

Znalazlem zdjecie na forum jak ktos mial cos takiego i niby lapie za dwie wiec myske ze bedzie to ok tylko jeszce pytanko czym sie roznia stopki clasic od classic 2 procz regulacji wysokosci  ? chyba troszke gorna blaszke ma wieksza bo niby regulacja nie jest chyba az tak potrzebna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...