Skocz do zawartości

[koszyczek na bidon] Do roweru miejskiego - jaki wybrac ?


stawek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do was wielką prośbę.

Moja narzeczona posiada rower Kross Modo i nie ma w nim otworów na zamontowanie koszyczka na bidon.

Podobno są takie montowane koszyczki np. do kierownicy za pomocą obejmy. Takie rozwiązanie by ją bardzo satysfakcjonowało bo miała by bidon pod ręką.

Czy wiecie gdzie mogę taki koszyczek dostać ? Przeglądam własnie popularny serwis aukcyjny, ale póki co nie rzucił mi się taki w oczy :/

 

Ps. znalazłem koszyczki tego typu jak w linku poniżej, ale kiedy spotkałem się z takim fajnym mocowaniem, a wyglądało to tak że była obejma ---> krótkie ramię ---> i koszyczek. Powiedzmy na takim wysięgniku był koszyczek i nie była to samoróbka.

Wiecie gdzie dostanę coś takiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej podjechać do jakiegoś rowerowego przymierzyć i odrazu kupić? Na tym chyba wiele nie oszczędzisz... nie wiem czy dla was to istotne ale ja bym brał taki w którem dobrze trzyma się butelka 0,5l wole brać napój, wodę w butelce, niż cioągle mioeć ten sam bidon i co jak wyparzać itp... albo wąchac ten plastik z bidonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej podjechać do jakiegoś rowerowego przymierzyć i odrazu kupić? Na tym chyba wiele nie oszczędzisz... nie wiem czy dla was to istotne ale ja bym brał taki w którem dobrze trzyma się butelka 0,5l wole brać napój, wodę w butelce, niż cioągle mioeć ten sam bidon i co jak wyparzać itp... albo wąchac ten plastik z bidonu?

No to Topeak Modula Cage bo mozna regulowac wielkosc butelki. No i Topeak robi tez takie szpeja do montazu na kierownice.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej podjechać do jakiegoś rowerowego przymierzyć i odrazu kupić? Na tym chyba wiele nie oszczędzisz... nie wiem czy dla was to istotne ale ja bym brał taki w którem dobrze trzyma się butelka 0,5l wole brać napój, wodę w butelce, niż cioągle mioeć ten sam bidon i co jak wyparzać itp... albo wąchac ten plastik z bidonu?

 

Kolego uwierz mi, że gdybym miał taką możliwość to bym się o takie banały na forum nie pytał :)

Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ps. znalazłem koszyczki tego typu jak w linku poniżej, ale kiedy spotkałem się z takim fajnym mocowaniem, a wyglądało to tak że była obejma ---> krótkie ramię ---> i koszyczek. Powiedzmy na takim wysięgniku był koszyczek i nie była to samoróbka.

Wiecie gdzie dostanę coś takiego ?

 

Jakiś czas temu takie koszyczki mocowane do kierownicy widziałem w Kauflandzie. I kosztowały dosłownie kilkanaście złotych.

Sam mam taki od trzech lat i nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...