Skocz do zawartości

[VII ZLOT] Szczegóły VII Zlotu fr.org, lista uczestników i inne


MarcinGoluch

Rekomendowane odpowiedzi

! ! ! Witam WSZYSTKICH ! ! !

 

Startujemy z zapisami na VII Oficjalny Zlot forumrowerowe.org

 

Jako, że mamy za sobą zjechane praktycznie całe południe VII Zlot wraca do korzeni czyli miejsca I Zlotu fr.org który odbył się w Górach Sowich.

Tak wtedy jak i teraz chcemy gościć w Schronisku Orzeł.

 

 

Zasady jak na I Zlocie czyli zamknięte pomieszczenie na rowery.

 

Termin Zlotu wybrany w ankiecie:

3 - 4 - 5 Lipiec 2015

 

Cena noclegu 25zł/osobę/1dzień

Śniadanie 12zł/osoba

Obiadokolacja 18zł/osoba

 

Na tą chwilę jak są jeszcze jacyś chętni to proszę się kontaktować ze schroniskiem bezpośrednio lub ze mną:)

 

Dogaduję pewne sprawy sponsoringowe ze swoim Bossem i kilkoma firmami z którymi współpracuję. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to mSport jako partner VII Zlotu ściągnie nieco dodatkowych fantów żeby loteria była jeszcze okazalsza niż za pierwszym razem.

A myślę, że wielu z Was ową loterię i to co się później działo nadal pamięta.

 

....

 
Tematy posiłków czy to śniadań które wykupiliśmy na I Zlocie czy prowiantu do ogniska którym kończymy piątek i sobotę możemy na spokojnie ogarnąć bliżej lipca.
 
Nieletni na wyjeździe bez opiekuna prawnego, powinien mieć przy sobie (powstało przy pomocy PILON'a):
1) Zgodę, najlepiej obojga rodziców, na wyjazd, z zaznaczeniem dni wyjazdu i miejsca przebywania, podaniem numerów dok. tożsamości rodziców z odniesieniem do dokumentu posiadanego przez nieletniego i stwierdzającego jego tożsamość.
2) Orzeczenie o odpowiedzialności rodziców za dziecko, najlepiej z ustępem o odpowiedzialności finansowej za wyrządzone szkody.
3) odpis ZUS RMUA lub innego dokumentu (wypis z książeczki pracy) potwierdzający najdalej 30 dni wstecz od daty wyjazdu prawo do ubezpieczenia i opieki medycznej z tytułu składek rodziców/prawnych opiekunów.
Bez tego właściciel ośrodka turystycznego nie musi zameldować gościa i może zgłosić sprawę do odpowiednich organów.
 
Oświadczenie i zgode można pobrać z http://www.forumrowerowe.org/topic/129127-v-zlot-info-zapisy/
 
Na tą chwilę mamy zarezerwowane 40-50 miejsc.
Żeby rezerwację ostatecznie przyklepać do końca marca musimy wpłacić 900zł.
 
Mamy przewodników (Ukasz, Kierownik i inni), mamy fajną miejscówkę i czekamy na Was!
 
Pozdrawiam
Marcin
 
Lista uczestników:
 
1. Zymelka
2. Ukasz
3. Kerownik (<- bez "i")
4. PatryQ
5. kyloziom
6. Pietiasiedemdziesiątydziewiąty
7. Trapi

8. Szewka

9. Marcinusz

10. Dudi

11. Teściu

12. LimaK89

13. Pokart

14. Pokart znaczy kolega jego :)

15. Odi

16. Monika

17. Hanzo

18. MichalJ

19. Mewek - kobieta

20. Adhed - nie kobieta

21. Sylwia Marcinusza

22. Venomdwatysiące

23. Piotrekstojedenaście

24. Bwbw

25. Piotrulek84

26. phoe

 

//Safian: Temat zamykam.

Wszelkie pytania proszę zamieszczać tu: http://www.forumrowerowe.org/topic/171125-zlot-vii-powrot-do-przeszlosci-rzeczka-i-schronisko-orzel/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • Mod Team

Wklejam świeżutkie info od Marcina:

 

Rozmawiałem prze chwilą z Michałem Dominiakiem bossem schroniska Orzeł.
Dwójek mamy o dyspozycji całe 3szt (może 4szt). Kto pierwszy ten lepszy - zapisy u mnie (MarcinGoluch)!

Śniadanie - 12zł standard lub 15zł z kawą. Ja proponuję dla wszystkich standard i przy dotarciu na miejsce uiszczamy opłatę za śniadanie sobota/niedziela.

Ognisko - kilka opcji.
- Sami zbieramy opał - free
- Dostajemy pryzmę drewna, kije na kiełbasy - 60-80zł/zestaw - JA JESTEM ZA TĄ OPCJĄ. Zrobimy jak coś zrzutę i ktoś podjedzie do sklepu po kiełbase i coś żebyśmy się nie pozapychali :). Zresztą tak jak na pierwszym zlocie.
- Dostajemy wszystko łącznie z bułką, kiełbasą - 10zł

OSOBY KTÓRE PRZYJEŻDŻAJĄ WCZEŚNIEJ PROSZĘ O INFORMACJĘ, KTO, CO I KIEDY !
Nie ma problemu na tą chwilę jeżeli ktoś będzie chciał przyjechać czwartek, środa. Chodzi tylko o wstęne rozlokowanie takich osób żeby później nie było biegania i zmiany pokojów w piątek.

Loteria - i tu jest temat. Jest nas trochę mało ale coś się zorganizuje. Jakie bierzemy pod uwagę nagrody? Koszulka, łatki, plecak, pompka jakieś pomysły?

Z koszulkami może być trochę lipa ale postaram się z logo "niemieckiego orła" :) zorganizować zlotowe naklejki.

Parking po schroniskiem - parę metrów nad schroniskiem jest "boisko" na którym nie ma problemów z parkowaniem także nie trzeba z Rzeczki taszczyć sprzętu.

Podaję telefon do siebie ale proszę go nie nadużywać :) 509 551 144"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...