Skocz do zawartości

[2200] rower cross


turkov

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

odszyld lepiej brać zethosa GTS za 2800? Czy Evado 5.0 za 2700? A może zaoszczedzic kilka stówek i wziąć orkana 5.0?
 Jeżeli Evado jest z 2014 to zdecydowanie BRAĆ. Jeżeli masz możliwość dołożenia do lepiej wyposażonego roweru to nie warto oszczędzać. Orkan jest dobrym wyborem ale do pewnej sumy max. 2200 zł. Według mnie na pierwszym miejscu Evado 5.0 z 2014, następnie Zethos, na końcu Orkan 5.0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A kross evado 4.0 2014, jak sie ma do orkana 5.0? Czy pozycja za kierownicą jest podobna tu i tu?: )
Evado 19" - górna rura  579 mm główka ramy 150 mm, Orkan 19" - górna rura 580 mm główka ramy 135 mm. Oznacza to że sylwetka będzie wyciągnięta jednakowo w obu rowerach, z opcją na pozycję bardziej rekreacyjną w Krossie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym postawił na  Zethos jest lepszy od Krossa. Nie wiem jak z dostępnością Unibike... Ale waga krosa go dyskwalifikuje... Górale w tej cenie są lżejsze ;-)) 2 kg różnicy...aż się nie chce wierzyć... trzaby to sprawdzić.

 

Romet jest słaby to racja... nowy model na 2015 jest o wiele lepiej zrobiony ale cena nie ta ;-((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rodszyld69 to co podałeś to nie jest to samo, zobacz na niemiecką stronę i porównaj. Te na Polskich stronach są często na gorszych osprzętach. W całej Polsce są tylko 3 sklepy które mają te rowery prosto od producentów ich właściwej niemieckiej formie. Tylko że ceny sporo niższe, dostosowane do Polskich warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale waga krosa go dyskwalifikuje.
 Kross w rozmiarze L- 13,34 kg Unibike - 12,8 kg tylko jaki rozmiar wzięty do zważenia <_< 

 

Ja bym postawił na  Zethos jest lepszy od Krossa
Którego Krossa :icon_question:

 

 

@rodszyld69 to co podałeś to nie jest to samo, zobacz na niemiecką stronę i porównaj. Te na Polskich stronach są często na gorszych osprzętach.
możliwe, chodziło mi tylko że marka jest u nas dostepna. A ich stronkę już oglądałem, bardzo ciekawa ale ceny są już spore chyba że są już nieaktualne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czyżby Kross sobie strzelił w stope???  albo podał realną wagę modelu... skłaniam się ku realnym 14,8
 Evado z tego roku są lżejsze, jeden był zważony przez jednego z użytkowników forum. Dlaczego w nowej ofercie są cięższe... diabli wiedzą :P W tym przypadku mogą liczyć na nieświadomych klientów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Czy jest coś bardziej godnego uwagi?

 nie wiem jakiego rozmiaru szukasz, bo jest jeszcze Romet Orkan 5.0  w rozm. 21'. Jak masz czas i chęć poczekać to w tym roku ma zabłysnąć na salonach :P  http://nrowery.pl/2015/cross/caledon-db,   tylko nie wiem kiedy. Jak Cię interesuje to zadzwoń do producenta i się dowiedz. Jest jeszcze ten Amulet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup roweru się przedłużył i dalej nie wybrałem odpowiedniego modelu; ). Mam 190cm wzrostu i długość nogi od strony wewnętrznej do krocza 83cm, coś króciutkie te nóżki; ). Z wyliczeń doboru wychodziła by rama 19", lecz przy tym wzroście lepszym wyborem byłaby chyba 21"?

 

Na kross evado miałbym jeszcze 5% rabatu, Northtec również wydaje się fajną opcją, choć nie znam opinii na temat tej firmy, ani nic nie wiem o Amulecie: ).

 

Którego osobiście byś wybrał rodszyld?: )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...