Skocz do zawartości

[2000-2500] rower xc ht/ lekkie enduro


Wierzbek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) poszukuje nowego roweru do jazdy po górach i mieście dlatego chcę kupić ht z blokowanym skokiem na armorku i dlatego udaje się z zapytaniem do was czy kupię z moim budżetem jakiś nowy rowerek xc albo enduro ht do jazdy wyżej opisanej plus skakanie z hopek, korzeni, i innych górskich atrakcji podczas zjazdy ;) dodam że rower chce kupić w grudniu czy wczesną wiosną zależnie kiedy taniej;) pozdrawiam i dziękuję za pomoc jak ktoś pomoże

P.s mam 189 i waże 75 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może powiem tak, nie ma to być strickte enduro tylko rower xc na wmiare wytrzymałym osprzecie który wytrzyma wyskok z hopki albo korzenia drzewa przy zjeździe z góry. Więc kupię go w listopadzie albo październiku tylko chodzi mi o jakiś konkretny model. Proszę o powstrzymanie sie od złośliwych komentarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet skromny więc jak kupować to teraz bo wypychają zapasy magazynowe i jest szansa na przyzwoity rower z powietrznych amorkiem. W nowych kolekcjach może być to trudne. Romet ma bardzo ciekawą kolekcję na nowy sezon ale nie ma cen. Ewentualnie coś z mniej znanych firm jak http://www.silverbacklab.com/bike/mountain/silverback-sola-3/  które w końcu podjęły u nas współpracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...