Skocz do zawartości

[OśKa]Jakaś wąska


MaŁoŚ86

Rekomendowane odpowiedzi

:DWitam mam nadzieję ze nie powtarzam tematu ale nic podobnego nie znalazłem

mam problem z przednią ośką a mianowicie jest jakas wąska i lata w hakach po przykręceniu jest ok ale czy mogę tak jeżdzić nie obawiając sie o amortyzator(ze sie rozleci) próbowałem zamienić ją na standardową oś ale nie pasuje do piasty . :)

koło jest 26"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też sie dołączam do pytania ośka w amortyzatorze ma jakieś 2-2.5 mm luzu skreca sie dość lekko wystarczy palcami ale golenie sa i tak naprężone i czy to nie zaszkodzi uszczelkom amor jest na powietrze i olej (można tam dać podkładki ?)-- na ośke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szaman - jak tak patrze to te 2mm to nie tak wiele mysle że nic sie nie powinno stac - moze sie minimalnie szybciej zuzyja np. slizgi ale wątpie... może daj jakieś podkładki

 

MaŁoŚ86 hm.. mierzyłeś sówmiarka czy tak strzelasz ze ma 7mm ? jezeli faktycznie nie da sie nic zrobic idź do sklepu lub znajdź w piwnicy czy gdzies blache. Wytnij z niej (nozycami do blachy najlepiej bo zwykłe nieuradzą) kawałki o szerokości 2-3mm nie wiem ile tam jest w amozre szerokosci zegnij tak zeby było akurat (takie U zeby weszlo w hak amora)i w ten sposób zwęzi się wejscie na oske w amorze. I nie powinno latać.

Tylko zastanawia mnie jedno.. jakim cudem to lata po przykreceniu ? masz szybko zamykacz czy śrube ? może jakies foto ? Sprawdź czy oska nie jest za długa - u mnie os jeżeli dobrze pamietam jest mniej wiecej tak ze lezy w polowie haków od amora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...