Skocz do zawartości

[Rurki CrMo] Kona Cromoly Butted/Double Butted Cromoly


Ecia

Rekomendowane odpowiedzi

Cove Handjob - nie mogę trafić na wersję z piwotami, a mnie taka byłaby potrzebna; z kolei w tym czeskim sklepie nie ma ramek, przynajmniej nie widzę... choć nawet gdyby były, to na Blizzarda nie byłoby mnie stać - chyba, żeby tę ramę przecenili minimum o połowę względem "normalnej" ceny :lol: . A Hammera, zdaje się, bez tej całej reszty nie sprzedają...

Pozdrówko w potrzebie :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie powoli dojrzewam do decyzji złożenia u niego zamówienia... a ściślej: zaczynam zbierać fundusze. Raczej mało realne, żebym się tej ramy doczekała w nadchodzącym sezonie (mowa o sezonie letnim) - ale cóż... nie ma co się rozmieniać na drobne; jak już ma być nowa ramka, to niech będzie w pełni zgodna z moimi oczekiwaniami, bez żadnych kompromisów :033: .

Raz, a dobrze :) !

Pozdrówko stanowcze :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

"Kona Cromoly Butted/Double Butted Cromoly, Co to za rurki i jakiej klasy?"

 

Temat stary jak świat, ale może kogoś to zainteresuje.

 

Rama kona smoke 2009 29er (butted cromoly) waży 2850g, co chyba oznacza, że jedynie rura podsiodłowa jest z butted cromoly. Pozostałe rurki są ze stali hiten, lub z nie cieniowanej cromoly.

 

Widelec cromoly kona project two waży 1120g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to jak już Unita zdegradowali, musi być faktycznie kiepsko :whistling: ... Nie śledzę na bieżąco informacji na stronie Kony - ale ciekawe, jaki los czeka (o ile już nie spotkał) Explosif... Jeszcze jakieś 3-4 lata temu temu ta rama była robiona z rurek SAT 14.5 (najwyższy jakościowo stop Deda dla ram MTB) - potem z o szczebel niższego COM 12.5, a teraz... Unit i Explosif to był wszak te same ramy, tylko, że Unit pod SS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...