Skocz do zawartości

[rower] Corratec Dolomiti 105


kosciczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od dłuzszego czasu poszukuję dla siebie roweru szosowego. Ogólnie jeżdzę MTB, ale dłuższe treningi na szosie wolałbym robić szosowym. Sprzętu jest mnóstwo i wpadł mi w oko Corratec Dolomiti 105 za około 4000. Problem w tym że nigdzie nie mogę nic znaleźć na jego temat. Chodzi mi o geo, jak sprawuje sie widelec i ogólnie wszystko na jego temat :icon_lol:

Jeśli nie Corratec to co innego na osprzęcie 105 w podobnej cenie. Nie zależy mi bardzo na czasie więc szukam okazji i już wkrótce bedą wyprzedaże. Jeśli ktos z Was miał do czynienia z tą szosą to proszę o podzielenie się ze mną tymi opiniami. Dodam tylko że mam 185cm wzrostu więc pewnie rama L wg geometri Corrateca. Jeśli się mylę to pisać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o geo' date=' jak sprawuje sie widelec i ogólnie wszystko na jego temat[/quote']

Jeżeli piszesz że chodzi Ci o geo to pomyslałem że chodzi Ci o geo , jak jest napisane że czarne to chyba jest czarne , chyba że chodziło Ci poprostu o opinie kogoś kto na tym rowerze smiga i w tym sensie zeby ta osoba podała czy wygodna jest ta geometria corrateca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...