Skocz do zawartości

[piasta novatec tył NT-802SB] chrobotanie bębenka


jano3

Rekomendowane odpowiedzi

W rowerze kross level A6 2010 chrobocze w piaście chyba w bębenku. Chrobocze tylko wtedy gdy kreci sie samo koło (bez kasety - kaseta stoii w miejscu), bez kręcenia korbami, jak zacznę kręcić korbami chrobotanie zanika. W serwisie Krossa usłyszałem, że to typowe w tych piastach i że bębenek dostał trochę piasku i że będzie tak chrobotać. Jeśli ktoś z koleżanek bądź kolegów posiada takową piastę niech napisze czy mu się też tak zdarzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to sprawa gwarancji jest dosc skomplikowana. Rower kupiony w necie ze sklepu z Krakowa (cena mega super), a ja mieszkam w Wwie. W tym sklepie gdzie kupiłem rower mowia, ze gwarancje moge egzekwowac w każdym autoryzowanym seriwsie Krosa wymienionym na stronie. Pojechałem do tego gdzie jest najbliżej - tam składali mi rower. Później okazało się, że jeden chłopak, który tam pracuje zna mojego kolegę, który dość sporo jeździ. I właśnie jego spotkałem. Mówił, że miał taką samą piastę i jemu działo się to samo. Nawet mu wierzę, ale jestem ciekaw czy kogoś cośtakiego spotkało. No nic jak będę oddawał rower na przegląd przed zimąpowiem, żeby rozebrali tą piastę i wyczyścili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...