Skocz do zawartości

[Licznik] Rowerzyści z Łodzi POMOCY !


saffal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem tydzień temu licznik sigmy 1609 lecz już przewód od podstawki został przerwany(wyślę na gwarancję). Ma ktoś może najlepiej z Łodzi lub okolic taką podstawkę na sprzedaż ? Chodzi o licznik przewodowy. Lub dajcie adresy do sklepów w Łodzi gdzie może dostanę takie coś. Sprawa jest pilna ponieważ w piątek wieczorem jadę nad morze i licznik by mi się przydał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, aby ktoś to uznał na gwarancji, więc nie wiem czy jest sens wysyłać. Zrób tak jak ja - podstawka teoretycznie jest nierozbieralna. Ale ostrym nożem idzie ją rozdzielić na dwie części. Już nie pamiętam czy trzeba było w środku coś tam lutować, czy nie, ale z tym sobie przecież poradzisz - wystarczy skrócić kabelek i zamontować jego końcówki w odpowiednich miejscach. Na koniec składamy podstawkę i gotowe - klej typu superglue może kiepsko trzymać, ja zgrzałem plastik przy użyciu noża i zapalniczki. Robiłem to już jakiś czas temu, na pewno jeżdżę już z naprawianą podstawką dłużej niż z oryginalnie "zamkniętą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra tylko kabelek jest rozwalony na samym dole. 3 cm od czujnika na dole. Czujnik tez mi się uda rozłożyć bez problemu i polutować ?

 

Jutro to zrobie, nie będę rozbierać czujnika tylko po lutuje kabelki przed i już. Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...