Skocz do zawartości

[Szosówka]CycleWolf za 1500 zł - warto?


quba22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam okazję (może) kupic szose firmy CycleWolf (niemieckiej) najprawdopodobniej nie używany lecz mozliwe że cos przejechał, za cene max 1500zł lecz sprzedawca mysle że cos spuści :)

Oto info o niej: http://angebote.bikeshops.de/CycleWolf_Tucano_Road_13100.html

 

Jestem amatorem teraz jeżdze na KTM Sorento (23 letnim), lecz chciałbym kupic sobie cos z prawdziwego zdarzenia gdyz mój KTM niestety nie jest szosą :D

 

Mam 13lat i 183cm wzrostu, "trenuje" dopiero gdzieś od roku, najpierw na Romecie Orkanie a teraz na KTM Sorento :)

 

Myślę tez o wstąpieniu do jakiegoś klubu ale no nie wiem czy któryś byłby mną zainteresowany :)

 

Prosze o opinie o tym rowerku i czy wogóle sie opłaca za taką cene :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Jeśli o mnie nie poleciłbym tego roweru. Rama wygląda kowadlasto, ma pseudo-aerodynamiczne profile które pewnie tylko dodają jej wagi, w dodatku stalowy widelec na 1 cal co jest obecnie standardem zupełnie nie rozwojowym, wręcz już archaicznym w dodatku pewnie waży krocie. Napęd 8 biegowy to też nie rarytas chodź w tej cenie ciężko będzie znaleźć coś lepszego. Myślę ze na allegro znajdziesz coś ciekawszego przynajmniej jeśli chodzi o ramę i widelec. Resztę zawsze możesz sobie potem ulepszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...