Skocz do zawartości

[łancuch] Zmieniac czy nie?


Gość wewik

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec tak; Teraz mam łancuch sram pc 48, korba sr santour duro isis ( 22 i 32 t) , i z tyly reduktor na 16t ( zeby sa dosyc szerokie ok 3mm ). Co jakis czas slysze dziwny dzwiek w okolicach napedu , podejrzewam lancuch. Na allegro widzialem łancuch chyba za 39zl ktory jak bylo napisane w opisie nadawal sie do single speedu, i ze mozna jezdzic z tylu z reduktorem a z przodu z normalnym blatem ( 8, 9 rzedowym). Warto zmienic ten lancuch czy mam jezdzic na tym sram pc 48 ( jest nowy ( ma miesiac ) ).? Aha i jeszcze jedno , poniewaz mam z tylu piaste na szybkozamykacz nie moge zamontowac napinacza. Co ten sram sie troche luzuje i co chwila musze kolo przesuwac. Gdzies slyszalem ze te lancuchy typu bmx sie nie luzuja, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łańcuch bmx jest dużo grubszy, dlatego nie wyciąga się tak łatwo. Ale ta opcja niewiem czy nie odpada, ze względu właśnie na zastosowanie z przodu 2 biegów (łańcuch bm chyba za gruby będzie). Ale nie dam głowy za to co napisałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...