Skocz do zawartości

[piasta] Nortshore Roller QR20


SQN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Powoli przymierzam sie do kupna piasty do przodu na os 20 mm , z mocowaniem pod tarcze. Nie chcialbym wydawac wiecej niz 200 pln na piaste, a zalezy mi na bezawaryjności tegoż komponentu. Korzystałem z opcji szukaj, bylo troche opini o piascie NS na os 10 mm bodajże. Czy ktoś ma jakies opinie o przedniej piascie Nortshore Roller QR20 ? Macieinne propozycje - zastosowanie to dual. Zastanawialem sie jeszcze nad Rebonem z adapterem na oś 20 mm.

http://www.mkbike.com.pl/sklep/product_inf...roducts_id=2496 , ale slyszalem ze wydaje dziwne efekty dzwiekowe. No i na koniec ma ktos moze sprzedac, albo zalatwic taniej tego NS'a :) pozadawiam

P.S. aha i jak to jest z tymi szpryachami, po odpowiednich obliczeniach - mam obrecz sun ditch witch 26' i piaste na zwykla os kulkowa alloy'a (czyli seryjny set od specializeda p2 05) kupowac nowe szprychy te za 1,20 w mkbiku czy jest jakis trick z dluzszymi nyplami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście odradzałbym kupowanie rzeczy z jakimiś podkładkami, bo im więcej elementów, tym łatwiej o luzy i tym nniejsza sztywność jakich kolwiek konstrukcji, tak więc mimo, że nie jeździłem na niej, to jestem bardziej przekonany co do NS'a. Co do drugiej sprawy czyli szprych, to szczerze mówiąc nie wiem w czym leży Twój problem. Mi się wydaje, że kołnierze piast są takie same bez względu na oś, a nawet jeśli nie, choć mała na to szansa, to szprychy są rozciągliwe i mają pewną tolerancję długości, więc jeśli zmieniasz tylko piastę, a zostawiasz obręcz to nie ma strachu jeśli chodzi o to czy będą pasowały.

Pozdrawiam.

 

P.S. Jednak dobrze by było jakby się jeszcze ktoś wypowiedział, bo ja nie jestem specem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...